Gjuhë

Rio De Janeiro Photoreal V9.0 FS2004

INFORMACION

 • i pajtueshëm FS2004
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 58.9 MB
 • Shkarkime 25 425
 • krijuar 12-02 2014-
 • ndryshuar 30-05 2015-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • Auto-install Versioni i instaluesit 2
 • Shkarko
 • Autor: Newton Drumond, Fernando Marques, Dave Pearce, Luis Vargas
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Ky është versioni 9th i peizazhit të Rio de Janeiro (Brazil) për FS2004. Zona e fotorealistikës u zgjerua rreth 1500Km2 dhe përfshiu shumë monumente ... U përfshi edhe aeroporti i ri Tom Jobim (SBGL), si dhe përmirësime në Santos Dumont (SBRJ) Jacarepaguá (SBJR) Afonsos (SBAF) dhe Clube Ceu (SDIN) .

Ky peizazh i tërë është një mrekulli e vërtetë e detajeve, por gjithashtu shton avionin 10 të fluturuar (nga AI ose yoursefl) në FS2004.

Kjo paketë gjithashtu përfshin një Mesh LOD 10 të krijuar nga Hely Heck Junior (Magrão). Pamja është plot me pikë referimi për ata që duan të fluturojnë VFR. Gjithashtu shijoni një fluturim natën mbi Rio, tekstet e natës janë të pranishme.
Instaluesi automatik Rikoooo kujdeset për gjithçka, procesin e regjistrimit / shtypjes së peizazhit në FSX dhe P3D është i automatizuar.

Rio De Janeiro Photoreal V9.0 FS2004

Rio De Janeiro Photoreal V9.0 FS2004

 • Autor: Newton Drumond, Fernando Marques, Dave Pearce, Luis Vargas
 • Shkarko

INFORMACION

 • i pajtueshëm FS2004
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 58.9 MB
 • Shkarkime 25 425
 • krijuar 12-02 2014-
 • ndryshuar 30-05 2015-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • Auto-install Versioni i instaluesit 2
 • Shkarko
 • Autor: Newton Drumond, Fernando Marques, Dave Pearce, Luis Vargas
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium