Gjuhë

Dassault / Dornier AlphaJet PAF FSX & P3D

HOT
Size 13.7 MB
Downloads 18 190
Krijuar 23-07-2014 02: 00: 00
Ndryshuar 30-05-2015 18: 32: 10
Liçensë freeware i jashtëm
Auto-install: #Installer version 2
Autori: ZLK, JP Langer (JP3A), JP Bourgeois (Bee Gee), Bob Chicilo
Shkarko Për FSX-SP2 & FSX-Steam & P3D v1. * v2 v3 v4 për t'u testuar # Port-Over pa kompatibil P3Dv4 #3D Virtual Cockpit
Përsëri me këtë botim të ri të Alphajets nga ekipi aerobatic demonstrim i Forcave Ajrore të Francës, kjo paketë përfshin textures klasike dhe repaints versionet trajnimi të Forcave Ajrore me një foto-real, kabinë klikueshme virtuale, tinguj doganore, efekte, animacione, tym sistem me tri ngjyra të ndryshme (blu, të bardhë, të kuqe). Shtypni "i" kyç për të aktivizuar tymi ":" për të aktivizuar spoilers. Përfshin një listë e plotë me udhëzimet për Aerobatics.

Patrouille Acrobatique de France (shqiptim frëngjisht: [patʁuj akʁɔbatik də fʁɑs], Frëngjisht akrobatik Patrol), i njohur gjithashtu si Patrouille de France ose PAF, është precision aerobatic ekipi demonstrim i Forcave Ajrore Franceze.

Stacionuar në bazën ajrore 701 Salon-de-Provence, ajo është konsideruar si një nga formacionet më të mira aerobatic në botë, si dhe shigjeta e kuqe e British Royal Air Force Blue Angels apo Detare të SHBA.01

02

03

04

A1

B2

C3

D4
Dassault / Dornier AlphaJet PAF FSX & P3D Shkarko
Gjuhë