Gjuhë

AlphaBleuCiel AlphaJet PAF FSX & P3D

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 15.9 MB
 • Shkarkime 14 035
 • krijuar 10-08 2014-
 • ndryshuar 23-06 2019-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10.5
 • Shkarko
 • Autori: AlphaBleuCiel, JP Bourgeois (Bee Gee), Ed Wells, Philippe Wallaert dhe amtare FSX konvertimi nga Bluebear
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Këtu është një tjetër Alphajet në ngjyrat e Patrolit Akrobatik të Francës. Ky model është krijuar nga ekipi AlphaBleuCiel dhe është bërë FSX vendas nga Bluebear. Përfshirë me një kabinë të gjallë, virtuale, tinguj me porosi, HUD. Shtypni butonin "i" për të aktivizuar tymin e kuq.
 • Autori: AlphaBleuCiel, JP Bourgeois (Bee Gee), Ed Wells, Philippe Wallaert dhe amtare FSX konvertimi nga Bluebear
 • Shkarko

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 15.9 MB
 • Shkarkime 14 035
 • krijuar 10-08 2014-
 • ndryshuar 23-06 2019-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10.5
 • Shkarko
 • Autori: AlphaBleuCiel, JP Bourgeois (Bee Gee), Ed Wells, Philippe Wallaert dhe amtare FSX konvertimi nga Bluebear
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium