Gjuhë

Dehavilland Bombardier Dash8-Q311 - Islandisht Coast Guard FSX

HOT
Size 16.1 MB
Downloads 18 919
Created 10-07-2009 15:33:15
Changed 12-10-2014 22:44:36
Liçensë freeware i jashtëm
Autori: Kryeministri Aircraft Dizajn i jashtëm http://www.premaircraft.com
Shkarko Për FSX & Steam Edition # Port-Over nuk ka përputhje P3Dv4 #3D Virtual Cockpit
Për versionin FS2004 pajtueshme Kliko këtu.
Mos e humb atë ! Excellent add-on i cilësisë së lartë, fluturim të plotë, por të thjeshtë, dhe shumë të këndshme. Dizajni i ri me panelin përditësuar 2D, përditësuar dinamike VC, tinguj të plotë, pjesë të plotë të lëvizshme, efektet dinamike shndrit, airstair dera operacional mallrash, radar sipërfaqe, FLIR dhe SLAR. New FD, HTML listat check / ref dhe më shumë.
Dehavilland Bombardier Dash8-Q311 - Islandisht Coast Guard FSX Shkarko
Gjuhë