Gjuhë

DeHavilland Viking DHC6-400 Twin Otter FSX

HOT
Size 15.1 MB
Downloads 20 215
Krijuar 20-07-2009 17: 43: 26
Ndryshuar 11-07-2012 13: 31: 43
Liçensë freeware i jashtëm
Autori: Kryeministri Aircraft Dizajn i jashtëm http://www.premaircraft.com
Shkarko Për FSX SP2 & FSX-Steam # Port-Over pa komplet P3Dv4 #3D Virtual Cockpit
Për versionin FS2004 pajtueshme Kliko këtu.
kërkesa globale për Otter Binjake është e tillë që Viking Air filloi prodhimin e pajisjeve të reja në uzinën e saj në Calgary, Kanada me fillestar të ndihmojë de Havilland Kanada. Modeli i ri i prodhimit është identike me -400 -300 Honeywell jashtë, por me një "kabinë xhami" avionics suite. Mat e përdorura në këtë Shtesë me të janë ato të Garmin Avionics. konsumatori i parë për të përdorur këtë model është kompani zvicerane Zimex, dorëzimi i parë pritet në shtator 2009.

paketë të plotë për FSX-SP2 (DirectX 9) me katër liveries: Zimex Aviation (Zvicër), British Airways (Logan Air), Nepal Airlines dhe Kajman Airways

Një add-on i madh!
DeHavilland Viking DHC6-400 Twin Otter FSX Shkarko
Gjuhë