Gjuhë

De Havilland DHC-6-300 në ski FSX

Size 14.64 MB
Downloads 8 818
Created 21-01-2012 18:33:14
Changed 11-07-2012 13:26:48
Liçensë freeware i jashtëm
Autori: Kryeministri Aircraft Design, Kenn Borek, Luca Paoloni i jashtëm http://www.premaircraft.com
Shkarko Për FSX & Steam Edition # Port-Over nuk ka përputhje P3Dv4 #3D Virtual Cockpit
Kenn Borek Air është i bazuar në Calgary, Kanada dhe përveç vepron një linjë ajrore që shërben rajonet e largëta të Kanadasë veriore ata avion charter në mbarë botën për organizatat tregtare, shkencore dhe humanitare për përdorim në terren pazhvilluar.

Kompania operuar një nga më të mëdha të flotave të DHC-6 në botë, aktualisht numëron 42, dhe për shkak të shkathtësi të DHC-6 ato mund të privilegjuar mbi rrota, ski apo gjithandej siç kërkohet nga klienti. Ndonjëherë ata veprojnë në livre vet e klientit, nganjëherë në Kenn Borek livre dhe nganjëherë një kombinim i të dyjave.

Kjo paketë përbëhet nga dy modele të DHC-6 Twin Otter, një version të shkurtër hundë në ski dhe një version të gjatë hundë në goma tundër. Paneli Custom dhe VC përfshirë me plotë dosjen DHC-6 shëndoshë. Dinamika e reja fluturimit dhënë performancën realiste dhe të këndshëm dhe trajtimin.
De Havilland DHC-6-300 në ski FSX Shkarko
Gjuhë