Gjuhë

Ants De Havilland Tiger Lopa DH-82A v1.1 FSX

INFORMACION

 • i pajtueshëm FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (11 vota)
 • Masat 53.6 MB
 • Shkarkime 16 537
 • krijuar 29-02-2012
 • ndryshuar 11-07-2012
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Shkarko
 • Autori: Anthony Lynch i jashtëm
 • http://aussiex.org
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Version 1.1. Molla Tiger për të FSX është një nga programet më të mira shtesë që mund të gjendet në internet.
Kjo është një përfaqësim modern i modeleve australiane që mund të gjejmë sot, kështu që përfshin disa veçori shtesë që nuk janë në origjinalin e kohës së vjetër.

De Havilland DH82 Tiger Moth ishte një biplan i 1930s projektuar nga de Havilland dhe përdoret mes të tjerash nga avioni i Forcave Ajrore Mbretërore si fillimi dhe drejtimi i shkollës. Ai mbeti në shërbim me RAF deri në 1952, kur shumë prej tyre u përdorën në aviacionin civil.

Ants De Havilland Tiger Moth Versioni 1.1 FSX

Kujtesë e vogël
Për të lëvizur kamerën në të majtë: ctrl + shift + hapësirë ​​mbrapa.
Për të lëvizur kamerën në të djathtë: ctrl + shift +Është shumë e rëndësishme të lexoni manualin e përfshirë në dosjen kryesore të shtesës, ose nga menyja Start pastaj të shtoni shtesë.

INFORMACION

 • i pajtueshëm FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (11 vota)
 • Masat 53.6 MB
 • Shkarkime 16 537
 • krijuar 29-02-2012
 • ndryshuar 11-07-2012
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Shkarko
 • Autori: Anthony Lynch i jashtëm
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium

Përditësuar fundit

02-03-2020Boeing 737-MAX8 Multi-Livery FSX &
--------