Gjuhë

Milingonat De Havilland Tiger Moth DH-82A v1.1 FSX

HOT
Size 53.6 MB
Downloads 12 581
Created 29-02-2012 23:49:32
Changed 11-07-2012 13:26:12
Liçensë freeware i jashtëm
Autori: Anthony Lynch i jashtëm http://aussiex.org
Shkarko Për FSX & Steam Edition # FSD Native dhe / ose P3D #3D Virtual Cockpit
Version 1.1. Tiger Moth për FSX është një nga më të mirë të shtesës freeware që mund të gjenden në internet.
Kjo është një përfaqësim modern i modeleve të Australisë që ne mund të gjeni sot, kështu që ajo përfshin disa karakteristika të tjera të cilat nuk janë në origjinalin e kohës së vjetër.

De Havilland DH82 Tiger Moth ishte një biplan i 1930s projektuar nga de Havilland dhe të përdorura ndër të tjera nga avioni Royal Air Force, si fillimin e shkollës dhe me makinë. Ai mbeti në shërbim me RAF deri 1952, kur shumë prej tyre janë përdorur në aviacionin civil.

Milingonat De Havilland Tiger Moth Version 1.1 FSX

pak kujtesë
Për të lëvizur kamera në të majtë: + ndryshim Ctrl + hapësira prapa.
Për të lëvizur kamera në të djathtë: ctrl + shift +Është shumë e rëndësishme për të lexuar manualin e përfshirë në dosjen kryesore të add-on, ose nga menuja Start pastaj rikoooo shtesat.
Milingonat De Havilland Tiger Moth DH-82A v1.1 FSX Shkarko
Gjuhë