Gjuhë

DeHavilland Dash 7 FSX & P3D

INFORMACION

FSX Port Over DeHavilland Dash 7 - Jo në përputhje me FS2004.
Kjo paketë përfshin tre modele, 2D panel dhe porosi vlerëson, tinguj doganore, dy opsione Model Flight, dhe liveries 7. cilësi të lartë. Rëndësishme, lexoni dokumentacionin.

De Havilland Canada DHC-7, i njohur edhe si 7 Dash është një avion civil me katër motorë turbohelikë. Kjo është një fluturim avion dhe të shkurtër ulje. Ajo u nis në 1975 nga prodhuesi de Havilland Kanada dhe prodhuar deri 1988, kur Boeing bleu kompaninë. kopje 113 janë ndërtuar. Ai kishte sukses të kufizuar, e cila inkurajuar zhvillimin e 8 Dash.

Në 2011, ka ende lidhje me avion 40 në shërbim në 113 ndërtuar. Kompanitë kryesore aktualisht veprojnë dash 7 janë: Air Grenlandën, Pelita Air dhe Berjaya AirVersion FS2004: Kliko këtu

INFORMACION