Gjuhë

DeHavilland Dash 7 Native FSX & P3D

HOT
Size 93.6 MB
Downloads 19 797
Created 28-05-2014 02:00:00
Changed 30-05-2015 19:28:02
Liçensë freeware i jashtëm
Auto-install: #Installer version 2
Autori: Eagle Rotorcraft Simulimet - Milton Shupe i jashtëm http://www.eaglerotorcraftsimulations.com
Shkarko Për FSX & Steam Edition & P3D v1. * v2 v3 v4 që do të testohet # FSX Native dhe / ose P3D #3D Virtual Cockpit
paketë shërbimi për Eagle Rotorcraft Simulimet / Milton Shupe / Sim-krah DeHavilland DHC7 Dash 7 (FSX amtare).

Ky shërbim trajton dyert e humbur gear brendshme në të gjithë modelin, fixes dukshmërinë nosegear gomave, fixes drejtë animacione spoiler krahut, shton një cilësi të munguar në livre "BAS" dhe shton xhami të QV.
Features: Tre modele, dy Modele fluturimit, liveries 7, Custom Tinguj, Custom Panel dhe vlerëson.

De Havilland Canada DHC-7, i njohur edhe si 7 Dash është një avion civil me katër propellers. Kjo është një fluturim avion shkurtër dhe ulje. Ajo u nis në 1975 nga prodhuesi de Havilland Kanada dhe prodhuar deri 1988, kur Boeing bleu kompaninë. kopje 113 janë ndërtuar. Ai kishte sukses të kufizuar, e cila inkurajuar zhvillimin e 8 Dash.

Në 2011, ka ende lidhje me avion 40 në shërbim në 113 ndërtuar. Kompanitë kryesore aktualisht veprojnë dash 7 janë: Air Greenland, Pelita Air dhe Berjaya Air.

Dash-7 C-GNBX -2012-Nov-13-002 Medium

Dash-7 C-GNBX -2012-Nov-13-009 Medium

Dash-7 C-GNBX -2012-Nov-13-011 Medium
DeHavilland Dash 7 Native FSX & P3D Shkarko
Gjuhë