Gjuhë

DeHavilland DHC-7 Spantax FSX & P3D

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 64.2 MB
 • Shkarkime 8 900
 • krijuar 19-08 2017-
 • ndryshuar 14-08 2018-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10.5
 • Shkarko
 • Autori: Milton Shupe, Mike Kelly, George, Simulations Eagle Rotorcraft, Medal Enrique. Mbledhur për FSX/P3D v3 & 4 nga Chris Evans
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Këtu është një tjetër perlë e dashur Milton Shupe dhe ekipi i tij. DeHavilland DHC-7 amtare FSX dhe modeli 100% në përputhje me Prepar3D v4. Mos harroni këtë shtesë!

Spantax ishte një linjë ajrore spanjolle që fluturoi nga 1959 në 1988. Qendra e saj kryesore ishte në Palma de Mallorca në Ishujt Balearikë.

Dh7 SPANTAX x 01Dh7 SPANTAX x 03Dh7 SPANTAX x 05Dh7 SPANTAX x 06Dh7 SPANTAX x 07Dh7 SPANTAX x 08dhcspantx1
 • Autori: Milton Shupe, Mike Kelly, George, Simulations Eagle Rotorcraft, Medal Enrique. Mbledhur për FSX/P3D v3 & 4 nga Chris Evans
 • Shkarko

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 64.2 MB
 • Shkarkime 8 900
 • krijuar 19-08 2017-
 • ndryshuar 14-08 2018-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10.5
 • Shkarko
 • Autori: Milton Shupe, Mike Kelly, George, Simulations Eagle Rotorcraft, Medal Enrique. Mbledhur për FSX/P3D v3 & 4 nga Chris Evans
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium