Gjuhë

MD-81 SAS Pacakge V1 FSX

INFORMACION

 • i pajtueshëm FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (26 vota)
 • Masat 46.1 MB
 • Shkarkime 25 983
 • krijuar 12-04 2009-
 • ndryshuar 13-01 2013-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Port-Mbi nuk është i pajtueshëm P3Dv4
 • Shkarko
 • Autor: Mitsushi Yutaka, Warren C. Daniel, Claus Vendelboe Holmberg ...
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Këtu është një McDonnell Douglas MD-81 përditësuar të jetë në përputhje me të FSX me struktura SAS SE-DMD Holmfrid Viking SAS LN-RMT Olav (skandinav) Testuar dhe funksional në FSX SP1 / SP2.

kabinë e bukur virtuale, zë me cilësi të mirë, model grafikë të shkëlqyer, panel funksionale, avioni i gatshëm për të shkarkuar pa hezitim.

 • Autor: Mitsushi Yutaka, Warren C. Daniel, Claus Vendelboe Holmberg ...
 • Shkarko

INFORMACION

 • i pajtueshëm FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (26 vota)
 • Masat 46.1 MB
 • Shkarkime 25 983
 • krijuar 12-04 2009-
 • ndryshuar 13-01 2013-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Port-Mbi nuk është i pajtueshëm P3Dv4
 • Shkarko
 • Autor: Mitsushi Yutaka, Warren C. Daniel, Claus Vendelboe Holmberg ...
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium