Gjuhë

Dassault Falcon 7X për FSX

HOT
Size 8.47 MB
Downloads 26 946
Krijuar 22-06-2009 17: 16: 12
Ndryshuar 24-12-2012 21: 58: 12
Liçensë freeware i jashtëm
Autori: Kryeministri Aircraft Dizajn i jashtëm http://www.premaircraft.com
Shkarko Për FSX & Steam Edition # Port-Over nuk ka përputhje P3Dv4 #3D Virtual Cockpit
Për versionin FS2004 Kliko këtu

Falcon 7X është anije jet biznesit nga Dassault. Ajo mund të mbajnë deri në 12 pasagjerë në shpejtësi deri në Mach 0.81 dhe një sërë 6000 km. Kjo është një e vërtetë jet ndërkontinentale të biznesit. Paketa e plotë për panelin FSX dhe QV zakonit tingujve nga Aaron gaboj. Model përfshirë 3D taksi me vende 8, brendshme luksoze. dokumentuar plotësisht me një liste kontrolli dhe referencës tavolina. Mos e humb atë ! Jo në përputhje me DirectX 10.
Dassault Falcon 7X për FSX Shkarko
Gjuhë