Gjuhë

Mooney Acclaim Lloji S Turbo FSX

INFORMACION

 • i pajtueshëm FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (18 vota)
 • Masat 31.07 MB
 • Shkarkime 10 585
 • krijuar 28-06 2009-
 • ndryshuar 06-06 2012-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Port-Mbi nuk është i pajtueshëm P3Dv4
 • Shkarko
 • Autori: Mark Rooks
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Ky është Mooney Bravo default FSX modifikuar për specifikimet e një Lloji Acceleration Mooney S Turbo. Lloji Shpërndarjes S është prodhimi më i shpejtë me një pistë. Lundrimi i tij me shpejtësi është mahnitës 280 milje në orë në këmbët 25,000 ne mund të vendosim këtë aeroplan në të njëjtën kategori si performanca turboprop. Dinamika e re e fluturimit, ky aeroplan ka dy modele, versionin standard të kabinëve dhe atë me G1000. shtesa ka një panel 2D dhe 3D plus tinguj të personalizuar. Përfshin figurat dhe historinë e Përshkrimit të Llojit S.

INFORMACION

 • i pajtueshëm FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (18 vota)
 • Masat 31.07 MB
 • Shkarkime 10 585
 • krijuar 28-06 2009-
 • ndryshuar 06-06 2012-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Port-Mbi nuk është i pajtueshëm P3Dv4
 • Shkarko
 • Autori: Mark Rooks
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium