Gjuhë

Shorts SD3-30 FSX

Size 5.22 MB
Downloads 8 830
Created 04-07-2009 17:34:26
Changed 06-06-2012 18:37:10
Liçensë freeware i jashtëm
Autori: Kryeministri Aircraft Dizajn i jashtëm http://www.premaircraft.com
Shkarko Për FSX & Steam Edition # Port-Over nuk ka përputhje P3Dv4 #3D Virtual Cockpit
Për versionin FS2004 pajtueshme Kliko këtu. Shorts SD3-30, 30 turbohelikë pasagjerëve STOL transporti. Air Scotland (Skoci). Pasagjerëve dhe ngarkesave versionet në të njëjtën pako. paketë të plotë për FSX / SP2 me panel me porosi, QV, modelimit të plotë kabinës, tingujve, listat dhe ref.
Shorts SD3-30 FSX Shkarko
Gjuhë