Gjuhë

FSND Saab 340 FSX

HOT
Size 28.38 MB
Downloads 19 164
Krijuar 16-09-2009 02: 00: 00
Ndryshuar 06-06-2012 18: 35: 59
Liçensë freeware i jashtëm
Autori: Brett Henderson, Alejandro Rojas Lucena i jashtëm http://www.simviation.com/fsnd
Shkarko Për FSX SP2 & FSX-Steam #Native FSX dhe / ose P3D #3D Kabina e Hapësirës Virtual
100% në përputhje me FSX SP2. Me rezolucion të lartë cilësi, VC plotësisht operacional, dinamika e fluturimit dhe operacionet realiste. Një brenda tërësisht e rindërtuar, e cila lejon të lëvizë në kabinë si një pasagjer do të bëjë nga froni i tij. animacion plotë i pjesëve të lëvizshëm të tilla si shkallët sulmit.

Lexoni me kujdes të gjitha dokumentet të përfshira në këtë paketë.

origjinë

Saab 340 është një avion i vogël reaksion nga dy turboprops dhe bërë për distanca të vogla fluturimit. Ajo është prodhuar nga një operacion bashkëpunimi mes Saab dhe Fairchild Aircraft. Kur kjo e fundit pushoi të gjithë aktivitetin, të gjitha ndërtimi u operuar në fabrikën Saab në Linköping në Suedi. Pas një fluturimi të parë dhe të fillojë tregtare në 1983, një version më të mirë performance-i mençur është zhvilluar dhe vënë në shërbim në 1989, nën emrin e 340 B. Ky version i dytë kryesisht përfitimet e një Motorisation më të fuqishme dhe autonomi më të madhe. Pas njësitë 430 u prodhuan, kompania ndaloi të gjithë prodhimin në 1998, por avioni është përdorur ende nga shumë kompani ajrore në të gjithë botën. (Burimi Wikipedia)
FSND Saab 340 FSX Shkarko
Gjuhë