Gjuhë

Fairchild C-123 K Provider Paketa për FSX

HOT
Size 8.91 MB
Downloads 16 379
Created 13-12-2009 18:42:18
Changed 06-06-2012 18:56:04
Liçensë freeware i jashtëm
Autori: Vladimir Zhyhulskiy përshtatur nga Danny Garnier
Shkarko Për FSX & Steam Edition # Port-Over nuk ka përputhje P3Dv4 #3D Virtual Cockpit
Për FS2004 variant të pajtueshëm Kliko këtu

Superb Fairchild C-123 K për FSX, SP1, SP2, përshpejtimin
Versioni i 3 e transportit legjendar - veteran i Vietnamit luftës i njohur nga kinema "Amerika Air" (M.Gibson & R.Downey). Në versionin e ri modeli tërësisht të ndryshuar vizuale me animacion nga pilotët dhe animacion nga një shkarkimin e ngarkesave. Është VC përpunuar plotësisht - plotësisht levat dhe vlerëson animacion dpi lartë, krejtësisht animacion co-pilote të punës. Panel. textures 3 - America Air, FAV, USAF (camo). Janë shtuar efekte doganore 4 - pikë kuti ngarkesave, rënie e derrave me parashutë (? Kujtohet një kinema), fillojnë të motorëve dhe efektin e një pluhuri në lëvizje në aerodromeve terren.Udhëzimi i detajuar për instalimit është bashkangjitni (ReadMe.doc).

Fairchild C-123 K Provider Paketa për FSX Shkarko
Gjuhë