Gjuhë

Morane Saulnier MS-760 Paris Jet FSX SP2

INFORMACION

 • i pajtueshëm FSX-sëFSX-AccFSX-SP2
 • Vleresim
  (38 vota)
 • Masat 9.11 MB
 • Shkarkime 13 857
 • krijuar 03-06 2010-
 • ndryshuar 06-06 2012-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Shkarko
 • Autor: Tim Piglet Conrad - Piglets Plane të veçantë
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Vëmendje vetëm për FSX-SP2 ose Përshpejtimi.
Modeli i kompletuar me mat me porosi dhe një kabinë virtuale të cilësisë. përfshin tre repaints.
Morane-Saulnier MS-760 Paris është një frëngjisht trajner jet dhe ndërlidhës avionit ndërtuar nga MORANE-Saulnier. Bazuar në më të hershme trajner me dy vende, SHM-755 Fleuret, Paris është përdorur nga ushtria franceze mes 1959 dhe 1997. Në 1955, një sipërmarrje të shkurtër-jetuar me Beech Aircraft në tregun e Paris si një Business Jet Ekzekutiv në tregun e SHBA u eklipsua shpejt nga Learjet s Model 23.
 • Autor: Tim Piglet Conrad - Piglets Plane të veçantë
 • Shkarko

INFORMACION

 • i pajtueshëm FSX-sëFSX-AccFSX-SP2
 • Vleresim
  (38 vota)
 • Masat 9.11 MB
 • Shkarkime 13 857
 • krijuar 03-06 2010-
 • ndryshuar 06-06 2012-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Shkarko
 • Autor: Tim Piglet Conrad - Piglets Plane të veçantë
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium