Gjuhë

Aviatika MAI-890 Biplane me ultratinguj FSX-SP2-Ac

INFORMACION

 • i pajtueshëm FSX-sëFSX-AccFSX-SP2
 • Vleresim
  (24 vota)
 • Masat 8.48 MB
 • Shkarkime 10 669
 • krijuar 02-07 2010-
 • ndryshuar 06-06 2012-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Shkarko
 • Autor: Tim Piglet Conrad - Piglets Plane të veçantë
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Aeroplani Аviatika-МАI-890 ultra-dritë i gjithanshëm është i destinuar për sport, aero-turizëm, mbikëqyrje dhe patrullim. Avioni ka shkëlqyer nga pamja e pilotit, është e thjeshtë në pilotim.

Avioni është një motor, me një biplan të vetme të mbështetur me një aeroplan të tipit rreze, me një sipërfaqe të projektimit standard të kryqëzuar, me krahë / sipërfaqe të kontrollit / mbulesë pëlhurash, tre rrota jo të anulueshme LG me tipin e pranverës me drejtuesin e hundës dhe kabinë të mbyllur.

Shtesë e shkëlqyeshme!
 • Autor: Tim Piglet Conrad - Piglets Plane të veçantë
 • Shkarko

INFORMACION

 • i pajtueshëm FSX-sëFSX-AccFSX-SP2
 • Vleresim
  (24 vota)
 • Masat 8.48 MB
 • Shkarkime 10 669
 • krijuar 02-07 2010-
 • ndryshuar 06-06 2012-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Shkarko
 • Autor: Tim Piglet Conrad - Piglets Plane të veçantë
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium