Gjuhë

Aviatika MAI-890 Ultralight biplan FSX-SP2-Ac

Size 8.48 MB
Downloads 8 303
Created 02-07-2010 21:18:10
Changed 06-06-2012 18:17:33
Liçensë freeware i jashtëm
Autori: Tim Piglet Conrad - Planes Gica veçantë
Shkarko FSX Përshpejtimi ose SP2 & FSX-Steam #Native FSX dhe / ose P3D #3D Kabina e Hapur Virtual
Ultra-light avion të shkathët Аviatika-МАI-890 është menduar për sport, aero-turizmit, mbikqyrjes dhe patrullë. Avioni ka shkëlqyer jashtë-pamje kabinë, është e thjeshtë në pilotimin.

Avioni është motori i vetëm, vendi i vetëm braced biplan me tip rreze avionit, pende bishti i dizajnit standarde kryq i brendashkruar, me krahut / e kontrollit të sipërfaqeve / pëlhurë pende bishti mbulesë, tre rrota jo të anulohet LG i tipit pranverë me drejtues hundë dhe tipit kabinë të mbyllur.

Excellent add-on!
Aviatika MAI-890 Ultralight biplan FSX-SP2-Ac Shkarko
Gjuhë