Gjuhë

Mudry CAP-10 për FSX

HOT
Size 16.21 MB
Downloads 13 987
Krijuar 09-09-2010 21: 50: 29
Ndryshuar 01-12-2012 22: 22: 27
Liçensë freeware i jashtëm
Autori: Samdim Projektimi i jashtëm http://samdimdesign.free.fr/
Shkarko Për FSX & Steam Edition # Port-Over nuk ka përputhje P3Dv4 #3D Virtual Cockpit
Model detajuar dhe complet, një add-on e shkëlqyer! F-BXHV aeroclub Cap Evolution, LFPT Pontoise-Cormeilles, France Mudry CAP 10 është një trajnim dy-vendesh avion aerobatic ndërtuar së pari në 1970 dhe ende në prodhim në 2010. Aeroplani është zhvilluar nga Super Emeraude Piel dhe ka lindur si CP100. Emri ndryshuar për CAP 10, PPB për "Ndërtimet Aéronautiques Parisiennes '.

CAP 10 është prodhuar nga Mudry (emri i projektuesi të saj) në Bernay, Francë, blerë nga CAP Industritë e cila më pas u bë Apex Aircraft. Pas falimentimit të Apex në 2008, të drejtat për të prodhuar spares janë dhënë Dyn'Aviation.
Mudry CAP-10 për FSX Shkarko
Gjuhë