Gjuhë

Sukhoi Su-26 FSX

Size 5.99 MB
Downloads 8 721
Created 31-10-2010 22:36:13
Changed 06-03-2013 04:56:44
Liçensë freeware i jashtëm
Autori: I panjohur :-(
Shkarko FSX Përshpejtimi ose SP2 & FSX-Steam #Native FSX dhe / ose P3D #3D Kabina e Hapur Virtual
aeroplan i vogël sovjetik aerobatic për punën! Cilësia grafik i modelit shkon përtej thjeshtë "freeware" sa më shpesh me zgjedhjen tonë dhe është edhe vlerë duke i kushtuar.

Përfshin dy textures "Ferrari" dhe "Mclaren" reflektimet metalike dhe tingujt specifike për këtë model. Një kabinë hollesishme virtuale (VC) gjithashtu do të ju bën të lumtur.

-------------------------------------------------- -------------------------------------------

Sukhoi Su-26 është një aerobatics aeroplan të vetme-vendësh nga ish-Bashkimi Sovjetik, mundësuar nga një motor të vetëm reciprok radiale. Su-26 ka afatmesme-montuar krahët drejtë dhe pajisje uljeje të caktuar, veshje kryesore montuar në një hark të fortë titan.

Sukhoi Su-26 bërë fluturimin e parë në qershor 1984, katër origjinale të paturit e një prop dy tehe. Prodhimi kaloi në Su-26M, me sipërfaqe të rafinuar bisht dhe një 3 tehe Hoffman prop. Përmirësimet e mëtejme janë bërë, dhe modeli fitoi çmime të dy burrave dhe të grave e ekipit në Botëror aerobatics kampionatin 1986. I modifikuar Su-26M3 me motor të ri M9F 430-hp dominuar kampionatin 2003 dhe 2005 aerobatic Botërore, si dhe Kampionatin Evropian 2004. Ajo u eksportuar në Argjentinë në 1990s.
burimi wikipedia
Sukhoi Su-26 FSX Shkarko
Gjuhë