Gjuhë

Piper Cherokee Arrow III turbo FSX

Size 7.20 MB
Downloads 9 286
Created 26-12-2010 21:05:12
Changed 13-02-2018 06:24:30
Liçensë freeware i jashtëm
Autori: Pierre FASSEAUX, Rien Cornelissen i jashtëm http://www.fassapi.net
Shkarko Për FSX SP2 & FSX-Steam # Port-Over pa komplet P3Dv4 #3D Virtual Cockpit
Piper PA-28 Cherokee është një familje e avionëve të lehta projektuar për trajnimin e fluturimit, taksi ajrit dhe përdorim personal.

Modeli është projektuar në GMax, përfshin dy repaints dhe një kabinë virtuale (jo panel 2d). ky addon është e përkryer për trajnim, për shkak të trupit të saj complet. Është e rëndësishme për të lexuar dokumentacionin e bashkëngjitur si është e mundur për të bërë ndryshime. Tingujt janë ato të parazgjedhur FSX Mooney

arritje e madhe

changelog
Në 10 / 01 / 2011: U shtua disa mat humbur
Piper Cherokee Arrow III turbo FSX Shkarko
Gjuhë