Gjuhë

Paketa Nimrod për Hapësirë ​​ajrore britanike FSX & P3D

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (39 vota)
 • Masat 103 MB
 • Shkarkime 22 770
 • krijuar 30-01 2011-
 • ndryshuar 14-08 2018-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10.5
 • Shkarko
 • Autori: Model nga Brian Franklin (Simshed). Koktej dhe orkestrim nga Jim Cooper, adaptim FSX/P3D nga Philippe Wallaert, Rikoooo
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium

Ndryshoni regjistrin

Përditësuar në 29 / 08 / 2017: Paneli i ri 2D i dizajnuar për ekran të gjerë (16 / 9), shtesa tani në përputhje me Prepar3D v1, v2, v3 dhe v4. Versioni automatik i instaluesit 10

Hawker Siddeley Nimrod është një avion detar patrullë e Forcave Ajrore Mbretërore. Kjo është pasues i Avro Shackleton. Ajo është e bazuar në Havilland Comet De si Hawker Siddeley (tani BAE Systems bashkangjitur) ka ndryshuar.

NICE Futeni-ON!

Kjo paketë e plotë përmban modelet Nimrod MR1, MR2 dhe R1. Disa textures (repaints) për çdo model janë përfshirë.
Shtesa është projektuar për t'u kontrolluar nga kabina virtuale (VC), por një panel 2D është përfshirë gjithashtu. shijoje.

Nimrodi

Një përbindësh i teknologjisë, një nëndetëse e madhe gjuetar. Projektuar nga avioni i parë reaktiv, Comet, prototipi i parë i Hawker Siddeley Nimrodi u ngritën për herë të parë May 23, 1967. Vajza Fluturimi i prototipit të dytë ishte location2 muaj më vonë.

Nimrodi

Edhe tash, zbulues Nimrod detare të vazhdojnë misionin e tyre të rëndësishëm. Nimrod duhet të qindra e tyre të historisë së misioneve të suksesshme

Nimrodi

Në bord, nëse sistemet, nëndetëse, ndjekja e vëzhgimit ajror apo pajisjeve të mbikqyrjes janë aq i mirë sa të oficerëve dhe nënoficerëve që përdorin

Nimrodi

Kjo është një pajisje e aftë të misioneve patrulluese të shpejta dhe të gjatë, Nimrod MR Mk 2 ka sisteme moderne ngulitur, duke përfshirë radar, një magnetometrit dhe një sistem për përpunim digjital të të dhënave akustike.

Nimrodi

Ajo mund të kryejë akuza thellësi bërthamore apo konvencionale ose silurët apo minave në një armë të madhe bunker. Kjo njësi është e pajisur edhe me pikë attachment nën krahut të cilat mund të jenë bashkëngjitur në-ajër raketat apo raketa anti-anije.

Nimrodi
 • Autori: Model nga Brian Franklin (Simshed). Koktej dhe orkestrim nga Jim Cooper, adaptim FSX/P3D nga Philippe Wallaert, Rikoooo
 • Shkarko

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (39 vota)
 • Masat 103 MB
 • Shkarkime 22 770
 • krijuar 30-01 2011-
 • ndryshuar 14-08 2018-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10.5
 • Shkarko
 • Autori: Model nga Brian Franklin (Simshed). Koktej dhe orkestrim nga Jim Cooper, adaptim FSX/P3D nga Philippe Wallaert, Rikoooo
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium