Gjuhë

Concorde Versioni final-A FSX 2011

HOT
Size 77.6 MB
Downloads 69 813
Krijuar 29-11-2011 21: 04: 34
Ndryshuar 08-12-2017 07: 00: 00
Liçensë freeware i jashtëm
Auto-install: #Installer version 10
Autori: Libardo Guzman
Shkarko Për FSX & Steam Edition # Port-Over nuk ka përputhje P3Dv4 #3D Virtual Cockpit
Për variantin FS2004 pajtueshme Kliko këtu

Këtu është modeli i ri 3d i Concorde cilat përfshijnë: një formë të re hundë, detajet maskë, dinamika e fluturimit, të plotë reale textures Paketa -New texture- PRE-PRODHIMI textures të qarta për panele QV, efekte speciale për vortices wings' dhe mjegull, efektet Afterburner , ulje animacion lights' lidhur me ingranazhet ulje operacion, maskë animuar për kryesor pamje 2D kabinë, efekti shpejtësi mach (Mr. Rob Barengredt's).

Të gjitha të kontrolluara nga vlerëson XML projektuar nga shumë tallented Z. Hans ZUIDERVAART i cili gjithashtu bëri një shumë të rregullimeve në dinamikën e fluturimit, (shumë faleminderit për ndihmën e tij !!!!), vlerëson normale të klikueshme mbi QV (të gjitha në FS9, disa në FSX ), të shëndoshë, VC, pikëpamjet e pasagjerit, ripozicionuar dhe të plotë dritat, pjesë të plotë animuar, (pilot dhe pilot i dytë animacion për operacionet timon, ashensor dhe veshje ulje), dera e kabinës kryesore dhe ngarkesave dyer, etj

Ky version nuk zëvendëson versionet e mëparshme, CILAT duhet të hiqen PARË. Ka zgjidhje të NEVOJSHME

KONTROLLET :

- Pjesë plotë animuar, duke përdorur komandat tipical.

- Zgjerimi dritat ulje: ata automatikisht do të zgjasë: kur ende në terren, të kthehet në dritat; kur fluturon, shtrihet ulje ingranazhet dhe të kthehet në dritat.

- Open derë / afër kabinës, shtypni komandën tuaj TAILHOOK.

- Derë e pasagjerëve: press "" SHIFT + E ".

- Dyert tjera: shtyp "" SHIFT + E + 2 ".

- Zgjerimi hundë dhe maskë për të marrë off, "F7" dy herë.

- Zgjerimi hundë për të parë afrimin e procedurës (jo më shpejt se 370 Nyje): shtypni "F7" një herë.
 
- Zgjerimi hundë për procedurën afrohet dytë (jo më shpejt se 325 nyje): shtypni "F7" edhe një herë.

- Zgjerimi hundë për trajtim te mire përfundimtar (270 nyje): shtyp "F8" (flaps plota).

- Tani ballik më kryesore pikëpamje 2D kabinë është e animuar nga këto kontrolle të njëjta !!!

- Lëvizjet e ekuipazhit mund të shihet në pamje të jashtme dhe QV kur veprojnë timon, ashensor dhe ulje ingranazhet.

- Reverse: shtypni "F2" vetëm pas prekur (shih animacion në engines'exhausts).

- Intakes Engines' animuar në varësi të mbyt.

- Përdorni "Ctrl + J" dhe të kthehet off motorët për të aktivizuar automjeteve airports'service kur parking.
Concorde Versioni final-A FSX 2011 Shkarko
Gjuhë