Gjuhë

Dyn aero CR100 FSX SP2

Size 5.87 MB
Downloads 5 482
Created 02-01-2012 04:15:53
Changed 06-06-2012 17:59:36
Liçensë freeware i jashtëm
Autori: Patrick Le Luyer i jashtëm http://oldpat.e-monsite.com/
Shkarko Për FSX SP2 & FSX-Steam #Native FSX dhe / ose P3D #3D Kabina e Hapësirës Virtual
Dyn aero CR100 për FSX SP2 nga OLD PAT.

Dyn Aero CR.100 është një kit French ndërtuar motor të vetëm, monoplane dy-vendesh, zhvilluar në 1990s dhe menduar edhe si një trajner aerobatic dhe një turist, kryesisht për përdorim klubit aero.

Modeli Gmax me një kabinë të bukur Virtual tipare plotësisht të animuar. Kënaquni!

Dyn aero CR100 FSX SP2 Shkarko
Gjuhë