Gjuhë

Seabird Seeker SB7L-360A Seria 2 FSX & P3D

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 16.4 MB
 • Shkarkime 10 721
 • krijuar 30-03 2012-
 • ndryshuar 23-08 2019-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10.5
 • Shkarko
 • Autori: Darrel Woodhouse
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Përfshin një seri të plotë të vlerëson origjinale, shumë të detajuar kabinë photorealistic 2D, një QV plotësisht funksionale dhe pesë skemat e bojës. dinamika e fluturimit janë shumë të sakta dhe të bëjë avioni një kënaqësi për të fluturuar. Nuk është një manual i plotë operacion të përfshira në dosje Seabird Kërkon SB7L Dokumentim.

Seabird Kërkon është një avion të lehta vëzhgim ndërtuar nga Seabird Aviacionit Australia Pty Ltd e Australi dhe Seabird Aviacionit Jordani. Kompania tregjet e avionit si një alternativë me kosto të ulët të helikopterëve të vëzhgimit, për sektorët e ushtarake dhe civile. Rolet se tregu kompania avioni per përfshijnë inspektimin e tubacionit, watch bregdetit, detyrat e mjedisit, fotografi ajrore dhe të sigurisë. Avioni është mundësuar nga një motor Lycoming O-360.

Seabird Kërkon ka pasur disa suksese të eksportit, dhe është operuar nga e ri (pushtimit pas 2003) Forcat Ajrore të Irakut.

Kërkon Seabird SB7L 360A Serie 2 FSX 2Kërkon Seabird SB7L 360A Serie 2 FSX 3Kërkon Seabird SB7L 360A Serie 2 FSX 4Kërkon Seabird SB7L 360A Serie 2 FSX 5Kërkon Seabird SB7L 360A Serie 2 FSX 6Kërkon Seabird SB7L 360A Serie 2 FSX 7Kërkon Seabird SB7L 360A Serie 2 FSX 9Kërkon Seabird SB7L 360A Serie 2 FSX 10Kërkon Seabird SB7L 360A Serie 2 FSX 11Kërkon Seabird SB7L 360A Serie 2 FSX 12Kërkon Seabird SB7L 360A Serie 2 FSX 13Kërkon Seabird SB7L 360A Serie 2 FSX 14Kërkon Seabird SB7L 360A Serie 2 FSX 15Kërkon Seabird SB7L 360A Serie 2 FSX 16

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 16.4 MB
 • Shkarkime 10 721
 • krijuar 30-03 2012-
 • ndryshuar 23-08 2019-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10.5
 • Shkarko
 • Autori: Darrel Woodhouse
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium