Gjuhë

Ilyushin Il-18 FSX & P3D

HOT
Size 44.2 MB
Downloads 21 284
Krijuar 03-05-2012 19: 43: 33
Ndryshuar 18-01-2013 01: 58: 08
Liçensë freeware i jashtëm
Autori: Edgar Giunart
Shkarko Për FSX & Steam Edition & P3D v1. * v2 v3 v4 për t'u testuar # Port-Over pa kompatibil P3Dv4 #3D Virtual Cockpit
Beautiful Ilyushin Il-18 me ngjyrat e Aeroflot një kompani ruse. Kabinë virtuale është një arritje e madhe në të gjithë kabinën është modeluar edhe në 3D dhe seksionin e pasagjerëve. Të përfshira me tingujt doganore dhe dhjetra të animacioneve. Nuk është e përputhshme DirectX10.

Ilyushin Il-18 është një avioni turbohelikë, i cili u bë një nga avionët më të mirë të njohur sovjetik të kohës së vet, dhe një nga më të popullarizuar dhe të qëndrueshme, ka bërë fluturimin e tij të parë në 1957 ajo është ende në vitet e përdorimit 50 vonë.

Ilyushin Il-18 ishte një nga linjave ajrore të mëdha në botë për dekada të tëra dhe është eksportuar gjerësisht. Për shkak të jetëgjatësisë së saj, shumë arritur në mbi 45,000 orë fluturim. Pasardhësi i tij është Il-62.

img34726 3

snap249

Ilyushin-18
Ilyushin Il-18 FSX & P3D Shkarko
Gjuhë