Gjuhë

Piaggio P180 Avanti FSX-Acc & P3D

HOT
Size 31.3 MB
Downloads 11 617
Krijuar 20-08-2012 00: 01: 18
Ndryshuar 15-10-2012 23: 01: 54
Liçensë freeware i jashtëm
Autori: Mario Noriega - Eagle Rotorcraft Simulimet i jashtëm http://www.eaglerotorcraftsimulations.com
Shkarko Për FSX-Acc & FSX-Steam & P3D v1. * v2 v3 v4 që do të testohet # FSX Native dhe / ose P3D #3D Virtual Cockpit
Eagle Rotorcraft Simulimet paraqet për ju, Piaggio P-180 Avanti, projektuar fillimisht nga Mario Noriega, tani konvertuar në një model amtare FSX. Kjo paketë përfshin një numër të liveries reflektive, një porosi VC, panele 2D, me cilësi të lartë të shëndoshë vendosur, dhe karakteristika të tjera specifike FSX ..

P180 FSX RTM

Karakteristika :
  • Vetë hijesh, përplasem harta, dhe harta specular
  • FSX animacione të veçanta
  • 11 me cilësi të lartë, liveries reflektuese
  • Custom zarfe ZDP, paketë të shëndoshë, panel, dhe VC
Testuar në Windows Vista / 7 me DX9, si dhe DX10 vrojtim i aktivizuar. Duhet të punojnë në Windows XP.

snap432
Piaggio P180 Avanti FSX-Acc & P3D Shkarko
Gjuhë