Gjuhë

Douglas B-66 Shkatërrues FSX & P3D

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv1FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 16.3 MB
 • Shkarkime 7 172
 • krijuar 05-09 2013-
 • ndryshuar 30-05 2015-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Port-Mbi nuk është i pajtueshëm P3Dv4
 • Auto-install Versioni i instaluesit 2
 • Shkarko
 • Autori: Virtavia i jashtëm
 • http://www.virtavia.com
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Për versionin FS2004 pajtueshme Kliko këtu

Ish payware tani të lirë, kjo shtesë është një paketë të plotë të B-66 shkatërrues me kabinë virtuale dhe panel 2d përfshirë vlerëson doganore. Douglas B-66 shkatërrues është një bombardues strategjik amerikan, atëherë kthehet në avion zbulues
ANIMIME:
Hapja e ekuipazhit hyrje çelin (zhvendosje-e)
frenat Speed ​​(/-Key)
Piloti Toggle on / off (Ctrl-W)
Panel Info:
ndryshim-2 - autopilot
ndryshim-3 - Elektrike
ndryshim-4 - Fuel & Trim
ndryshim-5 - ECU
ndryshim-6 - zgjedhën on / off
ndryshim-7 - GPS
ndryshim-8 - Minipanel
Histoire de cet avion: http://www.aviastar.org/air/usa/douglas_b-66.php

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv1FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 16.3 MB
 • Shkarkime 7 172
 • krijuar 05-09 2013-
 • ndryshuar 30-05 2015-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Port-Mbi nuk është i pajtueshëm P3Dv4
 • Auto-install Versioni i instaluesit 2
 • Shkarko
 • Autori: Virtavia i jashtëm
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium