Gjuhë

Handley Page-Victor FSX & P3D

HOT
Size 13.7 MB
Downloads 10 698
Created 06-09-2013 04:09:06
Changed 30-05-2015 19:25:40
Liçensë freeware i jashtëm
Auto-install: #Installer version 2
Autori: Alphasim / Virtavia i jashtëm http://www.virtavia.com
Shkarko Për FSX & Steam Edition & P3D v1. * v2 v3 v4 për t'u testuar # Port-Over pa kompatibil P3Dv4 #3D Virtual Cockpit
Great add-on për FSX ose P3D, paketë të plotë, VC + porosi vlerëson + modele + sound porosi + animacion plotë + 3 REF & KONTROLLO + 3 Air Force rilyej. A duhet të ketë!

Handley Page Victor ishte një bombardues britanik strategjike HP.80. Me Avro Vulcan dhe Vickers trima, ai ishte pjesë e treshes së V-Bombers, duke përfshirë edhe Mbretërinë e Bashkuar filloi zhvillimin në 1947. E fundit të tre se janë vënë në shërbim, ajo është përdorur si një avion cisternë deri në fillim të 1990.

video
Handley Page-Victor FSX & P3D Shkarko
Gjuhë