Gjuhë

F-111 PIG HUD Situata e Lundrimit të Projektit FSX & P3D

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv1FSX-sëFSX-SP2
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 35.7 MB
 • Shkarkime 23 851
 • krijuar 16-10 2013-
 • ndryshuar 30-05 2015-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Port-Mbi nuk është i pajtueshëm P3Dv4
 • Auto-install Versioni i instaluesit 2
 • Shkarko
 • Autori: Alphasim / Virtavia i jashtëm
 • http://www.virtavia.com
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
PROJEKTI F-111 PIG HUD-Navigimi / Karakteristikë e ndërgjegjësimit për situatën FSX or P3D. Avion i plotë! Ndoshta më i avancuar NAV Pnl i disponueshëm si falas. Ky version special shtyn simulimin në nivelin e tij maksimal. Ju do të keni një kënaqësi të pamohueshme për të fluturuar këtë bomber gjithë-mot me krahë të ndryshueshëm gjeometri. Përfshi tinguj me porosi dhe efekte speciale të gjalla (duke përfshirë hedhjen e një bombe!)

DUHET TË LEXONI DOKUMENTACIONI : Ekzistojnë dhjetëra faqe manuale, dokumentacion dhe udhëzues të përfshirë me këtë paketë, ky dokument është bërë për ju që të mësoni se si të kontrolloni operacionet e ndryshme të këtij aeroplani.

thumb Bomb TINDALkapni gishtin 04082009 221641kapni gishtin 11082009 000835kapni gishtin 16052009 205222kapni gishtin 20012010 183747kapni gishtin 23012010 022531kapni gishtin 23012010 022905kapni gishtin 30012010 215141njolloj fsx 2010-07-28 23-51-34-35njolloj fsx 2010-07-28 23-56-17-88njolloj fsx 2010-07-29 00-22-49-89njolloj fsx 2010-11-19 20-13-41-57njolloj fsx 2010-11-23 23-36-05-09njolloj fsx 2010-12-03 00-31-22-84njolloj fsx 2011-02-04 15-06-40-39njolloj fsx 2011-02-04 15-52-13-31njolloj fsx 2011-02-04 15-53-30-25njolloj fsx 2011-02-04 16-29-47-93njolloj fsx 2011-04-11 21-44-15-77njolloj fsx 2011-04-25 21-55-47-90njolloj fsx 2011-04-30 01-18-33-01njolloj fsx 2011-11-10 01-46-23-40njolloj fsx 2011-12-13 18-15-59-77njolloj fsx 2011-12-13 19-00-01-63njolloj fsx 2012-01-26 00-42-53-50njolloj fsx 2012-02-20 13-39-55-77njolloj fsx 2012-05-04 19-11-56-82njolloj fsx 2012-12-03 01-35-33-06njolloj fsx 2013-04-03 02-47-59-42njolloj fsx 2013-04-29 15-58-44-79njolloj fsx 2013-04-29 16-13-03-97njolloj fsx 2013-04-29 16-14-14-38njolloj fsx 2013-04-29 16-22-26-75njolloj fsx 2013-04-30 22-54-33-80njolloj fsx 2013-05-31 19-59-34-68njolloj fsx 2013-06-10 21-10-36-86njolloj fsx 2013-06-26 18-00-39-18njolloj fsx 2013-06-26 18-07-26-04njolloj fsx 2013-06-27 17-13-30-37njolloj fsx 2013-07-05 16-43-41-38njolloj fsx 2013-07-05 16-46-19-98njolloj fsx 2013-07-05 17-00-01-85njolloj fsx 2013-07-05 17-50-42-06njolloj fsx 2013-07-06 03-09-19-58njolloj fsx 2013-07-10 21-00-57-14njolloj fsx 2013-07-10 21-04-22-55njolloj fsx 2013-07-14 22-53-03-65njolloj fsx 2013-07-14 23-15-44-43njolloj fsx 2013-07-31 21-07-33-98njolloj fsx 2013-08-04 23-33-17-69njolloj fsx 2013-08-04 23-42-33-01njolloj fsx 2013-08-04 23-48-07-85njolloj fsx 2013-08-28 21-08-43-43njolloj fsx 2013-08-28 21-26-15-62njolloj fsx 2013-08-28 21-29-44-51njolloj fsx 2013-08-28 21-35-12-35njolloj fsx 2013-08-31 02-02-53-93gisht i riPAVE TACKthumb nTGMFthumb Pave-Tack-Profil-Sthumb PAVE 001thumb Pave Tack viewsgisht i madh

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv1FSX-sëFSX-SP2
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 35.7 MB
 • Shkarkime 23 851
 • krijuar 16-10 2013-
 • ndryshuar 30-05 2015-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Port-Mbi nuk është i pajtueshëm P3Dv4
 • Auto-install Versioni i instaluesit 2
 • Shkarko
 • Autori: Alphasim / Virtavia i jashtëm
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium