Gjuhë

Zlin Z137T Turbocmelak FSX & P3D & FS2004

Size 25.9 MB
Downloads 5 180
Created 10-08-2014 02:00:00
Changed 30-05-2015 19:23:59
Liçensë freeware i jashtëm
Auto-install: #Installer version 2
Autori: Vit Storch i jashtëm http://speed99.webhosting.klfree.net
Shkarko Për FSX & Steam Edition & P3D v1. * v2 v3 v4 për t'u testuar & FS2004 # Port-Over pa komplet P3Dv4 #3D Virtual Cockpit
Z137T Zlin (Czech: "Bumblebee"), është një avion bujqësore të prodhuara në Çekosllovaki. Avioni është përdorur kryesisht si një cropduster.

Kjo shtesë është për FS2004, FSX dhe Prepar3D vxx. Aeroplan me një motor helikë me 3D kabinë plotësisht funksionale (nuk ka panel 2D), duke përfshirë edhe porosi Dashuri, dy modele me ose pa fshirje e pluhurit e pajisjeve. Press "i" për të aktivizuar përhapjen (lirimin e pesticideve ose sipas tjetrin në imagjinatën tuaj).
Zlin Z137T Turbocmelak FSX & P3D & FS2004 Shkarko
Gjuhë