Gjuhë

Zlin Z137T Turbocmelak FSX & P3D & FS2004

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv1FSX-sëFSXFS2004
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 25.9 MB
 • Shkarkime 7 075
 • krijuar 10-08 2014-
 • ndryshuar 30-05 2015-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Port-Mbi nuk është i pajtueshëm P3Dv4
 • Auto-install Versioni i instaluesit 2
 • Shkarko
 • Autori: Vit Storch i jashtëm
 • http://speed99.webhosting.klfree.net
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Z137T Zlin (Çeke: "Bumblebee"), është një avion bujqësor i prodhuar në Çekosllovaki. Avionët përdoren kryesisht si një kulture.

Kjo shtesë është për FS2004, FSX dhe Prepar3D vxx. Propozim me një motor me aeroplan me kabinën 3D plotësisht funksionale (pa panel 2D), duke përfshirë tingujt me porosi, dy modele me ose pa pajisje për fshirje pluhuri. Shtypni "i" për të aktivizuar përhapjen (lirimin e pesticideve ose të tjera sipas imagjinatës tuaj).

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv1FSX-sëFSXFS2004
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 25.9 MB
 • Shkarkime 7 075
 • krijuar 10-08 2014-
 • ndryshuar 30-05 2015-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Port-Mbi nuk është i pajtueshëm P3Dv4
 • Auto-install Versioni i instaluesit 2
 • Shkarko
 • Autori: Vit Storch i jashtëm
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium