Gjuhë

PWDT Zlin Z-142 FSX & P3D

Size 30 MB
Downloads 8 227
Created 29-11-2014 01:00:00
Changed 27-05-2016 20:42:56
Liçensë freeware i jashtëm
Auto-install: #Installer version 2
Autori: Pannon Wings Design Team i jashtëm http://www.repair.hu/pwdt/
Shkarko Për FSX & Steam Edition & P3D v1 v2 v3 v4 #Native FSX dhe / ose P3D #3D Pozita virtuale
Një produkt me cilësi shumë të mirë që është ofruar nga Pannon Wings Design Team, Një model amtare për FSX dhe P3D v2.3 +. Përfshin një kabinë të detajuar virtuale, tingujt nga Zlin vërtetë, modeli fluturimit shumë të saktë testuar nga pilotët e vërtetë dhe instruktorëve. Gjithashtu përfshin porosi dhe 3D vlerëson. Modeli i jashtëm përmban poligone 85,129. Kjo paketë përmban 9 ngjyra shemes.

Zlin Z 42 është një e vetme-motor dy-vendesh avion trajner Czechoslovakian prodhuar nga Moravan Otrokovice. Një version i zhvilluar, Z 142, është variant më popullor avion në përputhje avionëve e prodhuesit.
PWDT Zlin Z-142 FSX & P3D Shkarko
Gjuhë