Gjuhë

PWDT Zlin Z-142 FSX & P3D

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 32.1 MB
 • Shkarkime 13 316
 • krijuar 29-11 2014-
 • ndryshuar 17-12 2019-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10.5
 • Shkarko
 • Autori: Skuadra e Dizajnit të Pings Wings
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Një produkt me cilësi shumë të bukur që ofrohet nga Pannon Wings Design Team, një model vendas për FSX dhe P3D v4 +. Përfshinë një kabinë virtuale të detajuar, tinguj nga Zlin i vërtetë, model fluturimi shumë i saktë i testuar nga pilotët dhe instruktorët e vërtetë. Gjithashtu, ai përfshin matës me porosi dhe 3D. Modeli i jashtëm përmban 85,129 poligone. Kjo paketë përmban 9 skema të bojrave.

Zlin Z 42 është një e vetme-motor dy-vendesh avion trajner Czechoslovakian prodhuar nga Moravan Otrokovice. Një version i zhvilluar, Z 142, është variant më popullor avion në përputhje avionëve e prodhuesit.
 • Autori: Skuadra e Dizajnit të Pings Wings
 • Shkarko

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 32.1 MB
 • Shkarkime 13 316
 • krijuar 29-11 2014-
 • ndryshuar 17-12 2019-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10.5
 • Shkarko
 • Autori: Skuadra e Dizajnit të Pings Wings
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium