Gjuhë

Paketa Air New Zealand FSX & P3D

INFORMACIONET E FILEVE

 • Vleresim
  (1 votë)
 • Masat 232 MB
 • Shkarkime 19 155
 • krijuar 22-08-2015
 • ndryshuar 22-08-2015
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 8
 • Lista e përputhshmërisë:
  • Lockheed Martin Prepar3D deri në v5
  • Microsoft Flight Simulator X: Steam Edition
  • Microsoft Flight Simulator X (Të gjitha versionet)
 • Shkarko
 • Autori:
 • autorë të ndryshëm (shih brenda), ripaketoi nga Alan de Jager
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Paketa Super me aeroplanë 8 nga Air Zelanda e Re, çdo avion ka një kabinë virtuale (VC) me përjashtim të Boeing 767-300 zëvendësuar me një panel 2D. Çdo Airbus është i përfshirë me HD textures Remastered në kabinë virtuale, Boeing 777 kanë një performancë të lartë panel 2D dhe VC përfshirë mat reja me MFK (lexoni dokumentacionin). Të gjitha avionët janë të përfshirë me tinguj të personalizuara me cilësi të lartë. Modelet janë të gjithë në përputhje me Prepard 3D përveç matësve të Boeing 777. FSX-Përputhshmëria e sigurt e siguruar.

Warning, kjo paketë nuk është një flotë të tërë, flota e vërtetë Air New Zealand ka më shumë avionë.

Air Zelanda e Re dhe Air New Zealand Limited (IATA: NZ, ICAO: ANZ) është linja ajrore kombëtare e Zelandës së Re. Ajo si platformë korrespondenca Aeroportin Ndërkombëtar të Auckland.

Airbus A320-200 & Air New Zealand
thumb 320 thumb panel 320IAE
Airbus A320-200 IAE Air Zelanda e Re
thumb 320IAE thumb panel 320IAE
Airbus A340-200 Air Zelanda e Re
thumb 340 340panel thumb
Boeing 747-419 Air Zelanda e Re
thumb 747 747panel thumb
Boeing 767-300 Air New Zealand (nuk ka VC)
thumb 767 767panel thumb
Boeing 777-219ER Air Zelanda e Re
thumb 777 2 thumb 777 2panel
Boeing 777-319ER Air New Zealand AB
thumb 777 3 thumb 777 3panel
Saab 340B Air New Zealand Link
thumb SAAB thumb panel SAAB
 • Autor: Autorë të ndryshëm (shih brenda), ripaketuar nga Alan de Jager
 • Shkarko

INFORMACIONET E FILEVE

 • Vleresim
  (1 votë)
 • Masat 232 MB
 • Shkarkime 19 155
 • krijuar 22-08-2015
 • ndryshuar 22-08-2015
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 8
 • Lista e përputhshmërisë:
  • Lockheed Martin Prepar3D deri në v5
  • Microsoft Flight Simulator X: Steam Edition
  • Microsoft Flight Simulator X (Të gjitha versionet)
 • Shkarko
 • Autori:
 • autorë të ndryshëm (shih brenda), ripaketoi nga Alan de Jager
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium

Përditësuar fundit

04-07-2020Edgley Optica FSX & P3D
--------
03-06-2020Embraer ERJ 135 Multi-jetësor FSX &
--------
02-06-2020Embraer ERJ 145 Multi-jetësor FSX &
--------
02-06-2020Boeing 757-200 Donald Trump (Trump
--------