Gjuhë

Ilyushin Il-86 FSX & FSX Avull

INFORMACION

 • i pajtueshëm FSX-sëFSX-SP2
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 52.7 MB
 • Shkarkime 15 222
 • krijuar 08-09 2015-
 • ndryshuar 08-09 2015-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 8
 • Shkarko
 • Autori: Stepan Gritsevsky, VortexMX, Kirill Konovalov, Serg Popkov. FDE nga Sergej Dubovitsky
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Ilyushin Il-86 ishte Sovjetik rreshtin e parë avioni widebody, që do të thotë të kesh rreshtat e ulëseve të pasagjerëve të ndara nga dy aisles.
Kjo shtesë është shumë i detajuar dhe kompleks, ajo përmban dokumentacionin në rusisht, megjithatë, Google Translate mund të përkthejnë tekstin tuaj në gjuhë të 91 dhe duhet të ju ndihmojë për të kuptuar dokumentacionin.

Avioni është ofruar me tre repaints: AFL-Don, Atlant-Soyuz dhe Forcat Ajrore (modeli AIMAC).

Përfshirë mat unike 3D, tingujt e vërtetë, dhe më shumë.
Quality payware.

daube image1387daube image1389daube image1391daube image1392daube image1393daube image1394fsx 2015-09-09 00-23-52-18fsx 2015-09-09 00-28-27-45
 • Autori: Stepan Gritsevsky, VortexMX, Kirill Konovalov, Serg Popkov. FDE nga Sergej Dubovitsky
 • Shkarko

INFORMACION

 • i pajtueshëm FSX-sëFSX-SP2
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 52.7 MB
 • Shkarkime 15 222
 • krijuar 08-09 2015-
 • ndryshuar 08-09 2015-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 8
 • Shkarko
 • Autori: Stepan Gritsevsky, VortexMX, Kirill Konovalov, Serg Popkov. FDE nga Sergej Dubovitsky
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium