Gjuhë

Yakovlev Yak-40 FSX & FSX-Steam

INFORMACION

 • i pajtueshëm FSX-sëFSX-SP2
 • Vleresim
  (1 votë)
 • Masat 248 MB
 • Shkarkime 18 778
 • krijuar 09-09 2015-
 • ndryshuar 17-12 2019-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Port-Mbi nuk është i pajtueshëm P3Dv4
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10.5
 • Shkarko
 • Autori: Igor Suprunov (Suprunov Design) FSX paketë nga Andrey Vinogradov
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Një shtesë e jashtëzakonshme e cilësisë së pabesueshme në definicion të lartë, zbuloni Yakovlev Yak-40 në këtë version për FSX dhe FSX-Steam, simulimi i avionit është shumë i lartë duke e bërë atë jashtëzakonisht komplekse për novice, manuali është faqe 123 (PDF) dhe do të jetë instaluar në tavolinën e punës tuaj. Kabinë virtuale (VC) është modeluar plotësisht në HD me mat 3D ruse.

Ruse shtesa janë ndër më të mirat që ekzistojnë dhe kjo nuk është për asgjë, programuesit ruse / modellers duan realizëm dhe detaje, për kënaqësinë tonë.

Është e domosdoshme për të lexuar dokumentacionin para se të filloni një fluturim (një fluturim gjithmonë fillon motorët off), Dhe për fat të mirë dokumentacioni është në Anglisht / rusisht.

Kjo është një paketë të plotë me tingujt doganore, HD QV, vlerëson doganore, manual, repaints 14 dhe shumë më tepër.

BUG WARNING, këshillohuni që gjatë një fluturimi nëse kaloni në një avion tjetër FSX do të rrëzoheni, prandaj ju lutem kuptoni që një herë në fluturim, ju nuk mund të kaloni pa u rrëzuar. Megjithatë, cilësia e shtesës tejkalon shqetësimin.

Rilyej përfshirë Aeroflot, Air Enterprise Bryansk, S7, KrasAir, UTair, Life, Uzbek, Yamal, Yak Service, Sukhoi, Forcat Ajrore Polonia, Gazprom, Çekosllovake Airlines, Uzbekistan Airways.


Yakovlev Yak-40 është një tre-motor avion të vogël rajonale të transportit të shoqërisë sovjetike dhe ruse Yakovlev. date e saj të parë Fluturimi i 1966. Ajo është autorizuar në shtator 1968 nga Aeroflot.

Shpejtësia maksimale: 550 km / h
Pesha: kg 9400
Length: 20 m
Distance kalueshme 1 800 km
Hapje e krahëve: 25 m
kosto për njësi: 60 000 të 210 000 USD
Fluturimi i parë: Tetor 21, 1966

Video Intro
Screenshots

fsx 2015-09-09 01-51-38-91fsx 2015-09-09 01-52-28-69fsx 2015-09-09 01-53-45-50fsx 2015-09-09 01-54-47-31fsx 2015-09-09 02-00-34-06fsx 2015-09-09 02-00-46-35fsx 2015-09-09 02-01-30-60fsx 2015-09-09 02-03-02-99fsx 2015-09-09 02-03-11-03Yakovlev jak 40 kabinë nga hyppthe d67dlpvyak40 Aristoteles 16
 • Autori: Igor Suprunov (Suprunov Design) FSX paketë nga Andrey Vinogradov
 • Shkarko

INFORMACION

 • i pajtueshëm FSX-sëFSX-SP2
 • Vleresim
  (1 votë)
 • Masat 248 MB
 • Shkarkime 18 778
 • krijuar 09-09 2015-
 • ndryshuar 17-12 2019-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Port-Mbi nuk është i pajtueshëm P3Dv4
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10.5
 • Shkarko
 • Autori: Igor Suprunov (Suprunov Design) FSX paketë nga Andrey Vinogradov
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium