Gjuhë

Noratlas Nord 2501 FSX & P3D Version + Përditësim 1 & 2 + fix

HOT
Size 307 MB
Downloads 10 111
Created 14-09-2015 02:48:00
Changed 29-08-2017 23:09:00
Liçensë freeware i jashtëm
Auto-install: #Installer version 10
Autori: Projet Noratlas (Jean-Francois Martin dhe Gilbert Millas)
Shkarko Për FSX & Steam Edition & P3D v1 v2 v3 v4 #Native FSX dhe / ose P3D #3D Pozita virtuale
Përditësuar më 30 / 08 / 2017: Tani i përputhshëm me Prepar3D v4, versioni i ri i instalimit automatik 10
Më në fund këtu është, pritur mjaft avioni French North 2501 prodhuar nga Nord Aviacionit. Kjo cilësi të lartë shtesë për FSX ose P3D është krijuar nga Project Noratlas, një ekip francez Jean-Francois dhe Martin Gilbert Millas, manual të plotë edhe në frëngjisht. Kjo paketë përfshin modele 4 dhe 11 repaints përfshirë 2501 Veriut 27, Nr 18, Nr 105, Nr 105-LTG + 09 62_53, Tonkin 1954, DHE 1 / 64 Béarn, North HAF, Montana DNRC N7549F, Amerika Ajrore, 50 vjet, LTG GA 61 + 120.

Përfshin kabinë virtuale (VC) + kabina shumë të detajuar të modeluar në 3D, panel 2D, tingujt porosi, vlerëson 3D, textures bukur natën, animacione, tymi, efektet, procedurat etj

North 2501 Noratlas quhet zakonisht, është një frëngjisht avion transporti ushtarak. Kjo është një dy motor të lartë të krahut binjak boom, i prodhuar nga Nord Aviacionit në fund të 1940s ndërtuar pak më shumë se kopje 400, disa të destinuara për transportin civil të udhëtarëve, është përdorur nga dhjetë vende deri në fund të 1990s.

23182-nora-lw-3-packzip-11-lw-53-08-6fsx2013 01 3120 46 03 67fsx 2015-09-14 19-04-48-91fsx 2015-09-14 19-05-09-72fsx 2015-09-14 19-21-05-24fsx 2015-09-14 19-21-43-05fsx 2015-09-14 19-22-29-09fsx 2015-09-14 19-23-16-20fsx 2015-09-14 19-23-30-73fsx 2015-09-14 19-24-19-20
Noratlas Nord 2501 FSX & P3D Version + Përditësim 1 & 2 + fix Shkarko
Gjuhë