Gjuhë

Komandanti Aero Collection Pack FSX & P3D

HOT UPDATED
Size 73.7 MB
Downloads 10 288
Krijuar 01-10-2015 23: 04: 00
Ndryshuar 16-02-2018 18: 01: 07
Liçensë freeware i jashtëm
Auto-install: #Installer version 10
Autori: Milton Shupe, Scott Thomas, André Folkers dhe më shumë
Shkarko Për FSX & Steam Edition & P3D v1 v2 v3 v4 #Native FSX dhe / ose P3D #3D Pozita virtuale
changelog Më 16 / 02 / 2018: Milton Shupe ofron një konvertim amë FSX të të gjitha modeleve, Përputhshmëria 100% me Prepar3D v4 +, rregullon disa gabime.
Ky paketë me cilësi të lartë instalon gjithsej pesë variante të dallueshme të Komandantit të Dizajnit Aero (500 / 520 / 540A (HC) / 680 Super dhe Rockwell Commander Shrike) si dhe dy ngarkesave (AC500 dhe AC520) për një total të ripunimeve 21 .

Secili model ka kabinën e vet virtuale me kabinën 3D, duke përfshirë tingujt e vërtetë, matësit me porosi, animacionet etj.
Aero Commander Koleksion Paketë FSX P3D 1Aero Commander Koleksion Paketë FSX P3D 2Aero Commander Koleksion Paketë FSX P3D 3Aero Commander Koleksion Paketë FSX P3D 4Aero Commander Koleksion Paketë FSX P3D 5Aero Commander Koleksion Paketë FSX P3D 6Aero Commander Koleksion Paketë FSX P3D 7Aero Commander Koleksion Paketë FSX P3D 8Aero Commander Koleksion Paketë FSX P3D 9Aero Commander Koleksion Paketë FSX P3D 10Aero Commander Koleksion Paketë FSX P3D 11Aero Commander Koleksion Paketë FSX P3D 13Aero Commander Koleksion Paketë FSX P3D 14Aero Commander Koleksion Paketë FSX P3D 17Aero Commander Koleksion Paketë FSX P3D 18Aero Commander Koleksion Paketë FSX P3D 19Aero Commander Koleksion Paketë FSX P3D 21Aero Commander Koleksion Paketë FSX P3D 22Aero Commander Koleksion Paketë FSX P3D 23
Komandanti Aero Collection Pack FSX & P3D Shkarko
Gjuhë