Gjuhë

Aero L-29 Delfin FSX & P3D

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 29.6 MB
 • Shkarkime 7 888
 • krijuar 21-04 2016-
 • ndryshuar 29-08 2017-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10
 • Shkarko
 • Autor: Tim 'Piglet' Conrad, MDLX me origjinë nga LLS, ripaketuar nga Shane Reilly
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Shtesa e bukur nga Tim Conrad u konvertua në FSX or P3D nga Shane Reilly. Modeli i shkëlqyer 3D me VC dhe 8.

Çeki Aero L-29 Delfin Jet Trainer fillimisht fluturoi në 1959. Përfundimisht, mbi 3000 u ndërtuan, dhe shërbyen si standard (përveç Polonisë) trajneri i Paktit të Varshavës në Çekosllovakia, BRSS, Gjermania Lindore, Hungari, Bullgari dhe Rumani, megjithëse '60' në '80's. L-29 shkoi në shërbim në Siri, Indonezi, Ugandë, Egjipt, Irak, Mali, Republikë të Guinesë dhe Afganistan, disa ishin ende të shërbyer. Një numër i mirë janë në regjistrat civilë në disa vende.
Emri i kodit të NATO-s "Maya"
 • Autor: Tim 'Piglet' Conrad, MDLX me origjinë nga LLS, ripaketuar nga Shane Reilly
 • Shkarko

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 29.6 MB
 • Shkarkime 7 888
 • krijuar 21-04 2016-
 • ndryshuar 29-08 2017-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10
 • Shkarko
 • Autor: Tim 'Piglet' Conrad, MDLX me origjinë nga LLS, ripaketuar nga Shane Reilly
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium