Gjuhë

Dassault Falcon 50 FSX & P3D Version 1.2 + Updates

HOT
Size 40.3 MB
Downloads 15 546
Created 25-04-2016 12:31:00
Changed 23-06-2017 13:36:23
Liçensë freeware i jashtëm
Auto-install: #Installer version 10
Autori: Model nga Yannick Lavigne, Fred Banting, Rob Young, Shtesa nga Eric Dantes, FSX nga Bluebear (Postbaer61)
Shkarko Për FSX & Steam Edition & P3D v1 v2 v3 v4 #Native FSX dhe / ose P3D #3D Pozita virtuale
Përditësuar më 23 / 06 / 2017: Modeli i versionit 1.2 është tani amtare FSX / P3D, shumë përmirësime në modelin, panelin dhe textures, përfshijnë FMC për disa modele. 100% në përputhje me Prepar3D v4
Një Falcon 50 i bukur me dokumentacion të plotë në frëngjisht dhe anglisht, përfshinte riparime 6 (CAEA, House, Celebrate Life, Forcat Kanadeze, AERONAVALE Detare Franceze, SOH), një panel të detajuar VC, 2D, kabinën 3D gjëra të tjera. Duhet të ketë për çdo amator të Falcon 50.

50 Falcon, e ndërtuar nga Dassault Aviation në 1976, është avioni i tretë biznesi, dhe tri-jet familja e parë Falcon.

Përgatitja3D 2017 06 23 12 45 19 34Përgatitja3D 2017 06 23 12 46 11 08Përgatitja3D 2017 06 23 12 49 05 04
Dassault Falcon 50 FSX & P3D Version 1.2 + Updates Shkarko
Gjuhë