Gjuhë

Northrop Grumman E-11A Sentinel USAF Package FSX & P3D

HOT
Size 38.5 MB
Downloads 10 743
Created 25-04-2016 13:55:00
Changed 25-04-2016 17:52:53
Liçensë freeware i jashtëm
Auto-install: #Installer version 10
Autori: Model nga Iris Simulimet, rilyej nga S Petersen, të paketuara nga Chris Evans i jashtëm http://www.irissimulations.com.au
Shkarko Për FSX & Steam Edition & P3D v1 v2 v3 v4 #Native FSX dhe / ose P3D #3D Pozita virtuale
Modeli i bukur i këtij versioni të aeroplanit E-11A Sentinel USAF paketë duke përfshirë custom tingëllon, kabina 3D dhe të detajuara VC, HUD, QMF, GPWS, animacione, 2D Paneli dhe më shumë.

Bombardier BD-700 Global Express është një biznes aeroplan jet gamë shumë të gjatë ndaluar. Bombardier filloi studimet në 1991 në projektin e Global Express, dhe avioni u krijua zyrtarisht në 1993. Fluturimi i parë u zhvillua më 13 tetor 1996.

E-11

USAF në nëntor 2015, katër Global Express pajisur me sistemin e Northrop Grumman së BACN (Battlefield Airborne Communications Node), ose nyje komunikimit ajrore mbi fushëbetejë) si stafetë ajrore në përcaktimin E-11A. (Wikipedia)

sentinel usafl1sentinel usafl2sentinel usafl3
Northrop Grumman E-11A Sentinel USAF Package FSX & P3D Shkarko
Gjuhë