Gjuhë

Concorde RW Reworked Version FSX & P3D

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv1FSX-sëFSX-Acc
 • Vleresim
  (5 vota)
 • Masat 143 MB
 • Shkarkime 49 575
 • krijuar 07-01-2017
 • ndryshuar 12-01-2017
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Port-Mbi nuk është i pajtueshëm P3Dv4
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10
 • Shkarko
 • Autor: Libardo Guzman, Dietmar Loleit, Philippe Wallaert, John Honniball, Charles Owens, Kelvin Keeble, përditësuar nga Andiroto
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Revizioni 2017 i Concorde (modeli i bërë nga Libardo Guzman), shumë përmirësime të bëra në panelin 2D, disa veçori të reja, rregullime të gabimeve. Paketa e plotë (Model + VC + Panel 2D + Tinguj + Repaint Air France dhe British Airways) Lexoni me kujdes dokumentacionin për një listë të plotë të ndryshimeve dhe udhëzimeve.

Fillimi i motorit
------------------
Për të nisur motorët manualisht duhet të keni:

Frena e parkimit (e vendosur)
Bateria (Ndezur)
Avionics (On)
Fuqia e jashtme (Aktive)
Të gjitha pompat e karburantit (Në)
Mbyllja e karburantit (Hapur)
Ignition Master (On)
Filluesi (Në)

Kur motor po kandidon, duhet të keni:

Gjeneratorë (Në)
Ngrohje të karburantit (Në)
Motor Anti Ice (Me)
Pitot (Me)

fsx Paneli 2d përputhet
 • Autor: Libardo Guzman, Dietmar Loleit, Philippe Wallaert, John Honniball, Charles Owens, Kelvin Keeble, përditësuar nga Andiroto
 • Shkarko

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv1FSX-sëFSX-Acc
 • Vleresim
  (5 vota)
 • Masat 143 MB
 • Shkarkime 49 575
 • krijuar 07-01-2017
 • ndryshuar 12-01-2017
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Port-Mbi nuk është i pajtueshëm P3Dv4
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10
 • Shkarko
 • Autor: Libardo Guzman, Dietmar Loleit, Philippe Wallaert, John Honniball, Charles Owens, Kelvin Keeble, përditësuar nga Andiroto
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium

Përditësuar fundit

02-03-2020Boeing 737-MAX8 Multi-Livery FSX &
--------