Gjuhë

Beriev Be-200 Paketa FSX & P3D

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (1 votë)
 • Masat 61.1 MB
 • Shkarkime 6 591
 • krijuar 06-11 2018-
 • ndryshuar 06-11 2018-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10.5
 • Shkarko
 • Autori: Modeli nga Massimo Taccoli, VC Panelet e përshtatjes dhe vlerësimet nga Philippe Wallaert, Sounds nga Predatorus
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Në Rikoooo ne i duam aeroplanët rusë dhe nuk lodhemi kurrë, këtu është një shtesë e bukur që është e pajtueshme midis të tjerëve me Prepar3D v4. Ky bombë me emrin Beriev Be-200 në mënyrë efektive mori pjesë në luftën kundër zjarreve gjigande pyjore të verës 2010 në Rusi, por edhe në Greqi, Izrael dhe Portugali. Përfshirë me gjashtë ngjyrosje, tinguj, kabinën virtuale të Airbus A320.

Beriev Be-200 "Altaïr" është një bombardues amfibi i ujit i bërë nga kompania ruse Beriev Aircraft Company.

paketa beriev be 200 fsx p3d 1paketa beriev be 200 fsx p3d 2paketa beriev be 200 fsx p3d 3paketa beriev be 200 fsx p3d 4paketa beriev be 200 fsx p3d 5paketa beriev be 200 fsx p3d 6paketa beriev be 200 fsx p3d 7paketa beriev be 200 fsx p3d 8
 • Autori: Modeli nga Massimo Taccoli, VC Panelet e përshtatjes dhe vlerësimet nga Philippe Wallaert, Sounds nga Predatorus
 • Shkarko

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (1 votë)
 • Masat 61.1 MB
 • Shkarkime 6 591
 • krijuar 06-11 2018-
 • ndryshuar 06-11 2018-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10.5
 • Shkarko
 • Autori: Modeli nga Massimo Taccoli, VC Panelet e përshtatjes dhe vlerësimet nga Philippe Wallaert, Sounds nga Predatorus
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium