Gjuhë

Dassault Falcon 20E FSX & P3D Version 2.0

INFORMACION

 • Masat 65.1 MB
 • Shkarkime 4 742
 • krijuar 26-06 2019-
 • ndryshuar 26-08 2019-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10.5
 • Testuar në rregull me FSX-SP2 + Acc + FSX-SE + P3Dv1 + P3Dv2 + P3Dv3 + P3Dv4
 • Shkarko
 • Autori: Modeli dhe zhvillimi i matësve nga Arild Elverum (Rotorhub). Tekstet dhe modat e modës nga Thomas Roehl.
 • Asnjë virus i garantuar
  Mbrojtur nga ImunifyAV Premium
  Asnjë virus i garantuar
Më 26 / 08 / 2019: Versioni 2.0. Paketë e re me modelet Falcon 20 / 200 / HU25. Të përfshira janë pasagjerët, ngarkesat, ECM MIL, Electronic Warfare, Target rimorkimi, Hulumtimi Atmosferik, Kërkimet Elektronike MIT, Versionet e Kujdestarit USCG. Të paktën modele të ndryshme 16 dhe riparime 23. Shikoni manualin e lexuar dhe PDF (Shënime pilot) për përshkrime më të hollësishme
Kjo paketë është një model i ulët polifonik për të mësuar dhe jo një vitrinë. Megjithatë, autori është përpjekur ta bëjë atë sa më të saktë që është e mundur në kuadër të njohurive dhe aftësive të tij aktuale në lidhje me FSX/P3D zhvillimi. Përdor vetëm standarde FSX/P3D Funksionaliteti SDK. Shikoni manualin PDF (Pilot Notes) për përshkrime më të hollësishme.

Dassault Falcon 20 është një avion francez biznesi i zhvilluar dhe prodhuar nga Dassault Aviation. Jeta e parë e biznesit e zhvilluar nga firma u bë e para e një familje të avionëve të biznesit që do të prodhoheshin nën të njëjtin emër. Të dy Falcon 10 më të vogla dhe Trijet më të mëdha Falcon 50 ishin derivatet direkte të Falcon 20. Falcon 20, fillimisht i njohur si Dassault-Breguet Mystère 20, u miratua për të vazhduar me zhvillimin e avionit gjatë dhjetorit 1961. Është një dizajn monoplan i krahut të ulët, i cili mundësohet nga një çift i motorëve me turbinë të përgjithshëm General Electric CF700. Në 4 Maj 1963, prototipi bëri fluturimin e tij të parë. Avioni i parë i prodhimit u prezantua në 3 June 1965. (Burimi Wikipedia)

Dassault Falcon 20E FSX P3D 1Dassault Falcon 20E FSX P3D 3Dassault Falcon 20E FSX P3D 4Dassault Falcon 20E FSX P3D 5Dassault Falcon 20E FSX P3D 6Dassault Falcon 20E FSX P3D 8Dassault Falcon 20E FSX P3D 9Dassault Falcon 20E FSX P3D 10Dassault Falcon 20E FSX P3D 11Dassault Falcon 20E FSX P3D 12Dassault Falcon 20E FSX P3D 14Dassault Falcon 20E FSX P3D 15Dassault Falcon 20E FSX P3D 16Dassault Falcon 20E FSX P3D 18Dassault Falcon 20E FSX P3D 19Dassault Falcon 20E FSX P3D 20Dassault Falcon 20E FSX P3D 21Dassault Falcon 20E FSX P3D 22Dassault Falcon 20E FSX P3D 23Dassault Falcon 20E FSX P3D 24Dassault Falcon 20E FSX P3D 25Dassault Falcon 20E FSX P3D 26
 • Autori: Modeli dhe zhvillimi i matësve nga Arild Elverum (Rotorhub). Tekstet dhe modat e modës nga Thomas Roehl.
 • Shkarko
INFORMACION

 • Masat 65.1 MB
 • Shkarkime 4 742
 • krijuar 26-06 2019-
 • ndryshuar 26-08 2019-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10.5
 • Testuar në rregull me FSX-SP2 + Acc + FSX-SE + P3Dv1 + P3Dv2 + P3Dv3 + P3Dv4
 • Shkarko
 • Autori: Modeli dhe zhvillimi i matësve nga Arild Elverum (Rotorhub). Tekstet dhe modat e modës nga Thomas Roehl.
 • Asnjë virus i garantuar
  Mbrojtur nga ImunifyAV Premium
  Asnjë virus i garantuar

Përditësuar fundit

05-10 2019-Auster J1 Autokrat FSX & P3D
--------
26-09 2019-Sukhoi SuperJet SSJ-100 FSX & P3D
--------
30-08 2019-MiG-23 Flogger FSX & P3D
--------
26-08 2019-Dassault Falcon 20E FSX & P3D
--------
23-08 2019-Bombardier Global Express XRS FSX &
--------


Gjuhë