Gjuhë

Air Tractor AT-802 Boss Fire FSX & P3D

INFORMACIONET E FILEVE

 • Vleresim
  (3 vota)
 • Masat 193 MB
 • Shkarkime 2 389
 • krijuar 13-04-2020
 • ndryshuar 13-04-2020
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10.5
 • Lista e përputhshmërisë:
  • Lockheed Martin Prepar3D deri në v5
  • Microsoft Flight Simulator X: Steam Edition
  • Microsoft Flight Simulator X (Të gjitha versionet)
 • Shkarko
 • Autori:
 • Grupi i Zhvillimit të Kombit të Fluturimeve. Përditësimi nga Virtual Over Italy. N801NC rilyeni nga InDeepSchit. Riparime shtesë nga Nicholas Mitchell.
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Ky version 3D i Air Tractor AT802 "Fire Boss" është ai në të cilin "Flight Sim Nation Development Group" po punonte për një lëshim komercial. Ky version tani është braktisur në fazën e tij të zhvillimit BETA. add-on tani është Falas.

Kjo paketë është e përfshirë me modelin amfib AT802 dhe modelin me rrota, me gjithsej 11 riparime të jashtme me cilësi të lartë (falë Nicholas Mitchell (https://web.facebook.com/SimulatedAirTankerOperations) për të na dhënë leje për të përfshirë 8 ngjyrosjet e tij të shkëlqyera në këtë paketë). Gjithashtu përfshin tinguj me porosi, korrigjime të shumta, GPS me automatik (të arritshme nga shiriti i menusë). Kabineti virtual dhe skedari aeroplan.cfg janë ripunuar në krahasim me versionin BETA. Për më shumë informacione në dokumentacionin e përfshirë.

Për të hequr retardantin e zjarrit shtypni butonin e spoilerit. Porta e zjarrit do të hapet dhe retardanti do të hidhet jashtë. Shtypni tastin e spoilerit përsëri për të mbyllur portën e zjarrit dhe rivendosur efektin retardant.

Air Tractor AT-802 është një aeroplan bujqësor i cili gjithashtu mund të përshtatet në një version zjarrfikës ose në një version të armatosur. Ajo së pari fluturoi në Shtetet e Bashkuara në Tetor 1990 dhe është prodhuar nga Air Tractor Inc. AT-802 mbart një pompë kimike midis zjarrit të motorit dhe kabinës. Në Shtetet e Bashkuara, konsiderohet të jetë një SEAT Type III ose një cisternë me motor të vetëm.

Traktori Ajror AT 802 Boss Fire FSX P3D 1Traktori Ajror AT 802 Boss Fire FSX P3D 2Traktori Ajror AT 802 Boss Fire FSX P3D 3Traktori Ajror AT 802 Boss Fire FSX P3D 4Traktori Ajror AT 802 Boss Fire FSX P3D 5Traktori Ajror AT 802 Boss Fire FSX P3D 6Traktori Ajror AT 802 Boss Fire FSX P3D 7Traktori Ajror AT 802 Boss Fire FSX P3D 8Traktori Ajror AT 802 Boss Fire FSX P3D 9Traktori Ajror AT 802 Boss Fire FSX P3D 10Traktori Ajror AT 802 Boss Fire FSX P3D 11Traktori Ajror AT 802 Boss Fire FSX P3D 12Traktori Ajror AT 802 Boss Fire FSX P3D 13Traktori Ajror AT 802 Boss Fire FSX P3D 14Traktori Ajror AT 802 Boss Fire FSX P3D 17Traktori Ajror AT 802 Boss Fire FSX P3D 18Traktori Ajror AT 802 Boss Fire FSX P3D 19Traktori Ajror AT 802 Boss Fire FSX P3D 20Traktori Ajror AT 802 Boss Fire FSX P3D 21Traktori Ajror AT 802 Boss Fire FSX P3D 23Traktori Ajror AT 802 Boss Fire FSX P3D 24Traktori Ajror AT 802 Boss Fire FSX P3D 25Traktori Ajror AT 802 Boss Fire FSX P3D 26Traktori Ajror AT 802 Boss Fire FSX P3D 27Traktori Ajror AT 802 Boss Fire FSX P3D 28Traktori Ajror AT 802 Boss Fire FSX P3D 29Traktori Ajror AT 802 Boss Fire FSX P3D 30Traktori Ajror AT 802 Boss Fire FSX P3D 31Traktori Ajror AT 802 Boss Fire FSX P3D 32Traktori Ajror AT 802 Boss Fire FSX P3D 34Traktori Ajror AT 802 Boss Fire FSX P3D 35
 • Autori: Grupi i Zhvillimit të Kombit të Fluturimit. Përditësimi nga Virtual Over Italy. N801NC rilyeni nga InDeepSchit. Riparime shtesë nga Nicholas Mitchell.
 • Shkarko

INFORMACIONET E FILEVE

 • Vleresim
  (3 vota)
 • Masat 193 MB
 • Shkarkime 2 389
 • krijuar 13-04-2020
 • ndryshuar 13-04-2020
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10.5
 • Lista e përputhshmërisë:
  • Lockheed Martin Prepar3D deri në v5
  • Microsoft Flight Simulator X: Steam Edition
  • Microsoft Flight Simulator X (Të gjitha versionet)
 • Shkarko
 • Autori:
 • Grupi i Zhvillimit të Kombit të Fluturimeve. Përditësimi nga Virtual Over Italy. N801NC rilyeni nga InDeepSchit. Riparime shtesë nga Nicholas Mitchell.
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium