Gjuhë

FIAT G.18V (V.01) FSX

INFORMACION

 • i pajtueshëm FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (24 vota)
 • Masat 12.3 MB
 • Shkarkime 10 201
 • krijuar 04-03 2009-
 • ndryshuar 11-07 2012-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Port-Mbi nuk është i pajtueshëm P3Dv4
 • Shkarko
 • Autor: Manuele Villa
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Kliko këtu për versionin FS2004 pajtueshme

Fiat G.18 ishte një avioni italiane i zhvilluar në mes të 1930s. Njoftim për tifozët e modeleve të vjetra para luftës, një arritje e madhe me një kabinë të bukur virtuale (jo panel 2D) të kontrollojë çdo gjë nga QV. Përfshin textures 3 (ALIPre-War / NCALI / Regia Aeronautica). Thjeshtë dhe të plotë një kënaqësi e vërtetë.

INFORMACION

 • i pajtueshëm FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (24 vota)
 • Masat 12.3 MB
 • Shkarkime 10 201
 • krijuar 04-03 2009-
 • ndryshuar 11-07 2012-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Port-Mbi nuk është i pajtueshëm P3Dv4
 • Shkarko
 • Autor: Manuele Villa
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium