Gjuhë

Mitsubishi J2M3 Raiden Lloji 21 Jack FSX SP2

INFORMACION

 • i pajtueshëm FSX-sëFSX-AccFSX-SP2
 • Vleresim
  (11 vota)
 • Masat 19.5 MB
 • Shkarkime 11 807
 • krijuar 28-04 2011-
 • ndryshuar 11-09 2013-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Shkarko
 • Autori: Tim Piglet Conrad - Planes veçanta të Piglet.
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Raiden "Jack" Mitsubishi J2M ishte një luftëtar, interceptor pastër tokë-bazuar dhe ekskluzivisht përdoret nga të marinës japoneze gjatë pjesës së fundit të Luftës së Dytë Botërore.

I bukur amtare FSX Modeli SP2 me textures HD, një karrige virtuale e plotë, shumë animacione dhe dy riparime. Anydo mbajtës për Luftën e Dytë Botërore.

Video nga anëtari Flyer8600 i Rikoooo
 • Autori: Tim Piglet Conrad - Planes veçanta të Piglet.
 • Shkarko

INFORMACION

 • i pajtueshëm FSX-sëFSX-AccFSX-SP2
 • Vleresim
  (11 vota)
 • Masat 19.5 MB
 • Shkarkime 11 807
 • krijuar 28-04 2011-
 • ndryshuar 11-09 2013-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Shkarko
 • Autori: Tim Piglet Conrad - Planes veçanta të Piglet.
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium