Gjuhë

Northrop XP-56 Black Bullet FSX

Size 12.35 MB
Downloads 5 226
Created 16-02-2012 21:06:45
Changed 11-07-2012 13:01:25
Liçensë freeware i jashtëm
Autori: Tim Piglet Conrad
Shkarko FSX Përshpejtimi ose SP2 & FSX-Steam #Native FSX dhe / ose P3D #3D Kabina e Hapur Virtual
Modeli 3D është një kopje e kualitetit të lartë dhe si kabinë virtual me mat klikueshme porosi dhe textures HD brenda dhe jashtë. Përfshirë tingujt dhe një rilyej e USAAF amerikane 1944 - Prototype Fighter.

The Bullet Northrop XP-56 Zi është një pilot luftarak amerikan. ajo ka përjetuar shumë probleme gjatë zhvillimit të saj dhe për këtë arsye nuk ka hyrë në shërbim me USAF. tani është në shfaqje në Muzeun Kombëtar të Ajrit dhe Hapësirës në Uashington DC.
Northrop XP-56 Black Bullet FSX Shkarko
Gjuhë