Gjuhë

Soko J-20 Kraguj FSX-SP2

INFORMACION

 • i pajtueshëm FSX-sëFSX-AccFSX-SP2
 • Vleresim
  (3 vota)
 • Masat 4.70 MB
 • Shkarkime 5 199
 • krijuar 29-02 2012-
 • ndryshuar 25-09 2013-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Shkarko
 • Autori: Tim Piglet Conrad - Planes veçanta të Piglet
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Për versionin FS2004 pajtueshme Kliko këtu

Avionët e lehtë COIN u zhvilluan nga SOKO gjatë 1960's. Ndërsa të lirë dhe të lehtë për të vepruar dhe mirëmbajtur, jet janë konsideruar të jenë shumë më të dobishme, dhe prodhimi u ndal pas rreth 50 avionëve. Disa Kraguj (Swallow) kanë bërë rrugën e tyre në regjistrin civil në vitet e fundit.

Kabineti i bukur virtual, modeli është vendas FSX përshpejtim
Tre riparime: Forca Ajrore Jugosllave Forca Ajrore Jugosllave, Skema Civil "Flying Tiger AVG Warbird" Regjistri Civil i SHBA, Forcat e Armatosura Kroate, Kapur forcat Yugo, USAAF Warbird "Scheme, Register Civil Civil.
 • Autori: Tim Piglet Conrad - Planes veçanta të Piglet
 • Shkarko

INFORMACION

 • i pajtueshëm FSX-sëFSX-AccFSX-SP2
 • Vleresim
  (3 vota)
 • Masat 4.70 MB
 • Shkarkime 5 199
 • krijuar 29-02 2012-
 • ndryshuar 25-09 2013-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Shkarko
 • Autori: Tim Piglet Conrad - Planes veçanta të Piglet
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium