Gjuhë

Soko J-20 Kraguj FSX-SP2

Size 4.70 MB
Downloads 3 808
Krijuar 29-02-2012 17: 09: 10
Ndryshuar 25-09-2013 18: 48: 39
Liçensë freeware i jashtëm
Autori: Tim Piglet Conrad - Planes veçantë gic së
Shkarko FSX Përshpejtimi ose SP2 & FSX-Steam #Native FSX dhe / ose P3D #3D Kabina e Hapur Virtual
Për versionin FS2004 pajtueshme Kliko këtu

Drita COIN Aircraft zhvilluar nga Soko gjatë 1960-së. Ndërsa të lirë dhe të lehtë për të vepruar dhe për të ruajtur, jet janë konsideruar të jetë shumë më e dobishme, dhe prodhimi u ndal pas rreth 50 aeroplanët. Disa Kraguj-së (Swallow) kanë bërë rrugën e tyre në regjistrin civil në vitet e fundit.

Beautiful kabinë virtuale, model është vendas FSX Acceleration
Tre repaints: Air Jugosllave ForceYugoslav Air Force, Civil "Flying Tiger AVG Warbird" Skema US Regjistrohu Civil, forcat e armatosura kroate, formë kapur Forcat Yugo, USAAF amerikane Warbird "Skema, US Regjistrohu Civil.
Soko J-20 Kraguj FSX-SP2 Shkarko
Gjuhë