Gjuhë

Dewoitine D-520 FSX

INFORMACION

 • i pajtueshëm FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (10 vota)
 • Masat 28.2 MB
 • Shkarkime 8 459
 • krijuar 14-03 2012-
 • ndryshuar 11-07 2012-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Port-Mbi nuk është i pajtueshëm P3Dv4
 • Shkarko
 • Autori: Jean-Marie Mermaz
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Dewoitine 520, luftëtar francez i WW2. Zhvilluar me GMAX dhe textured me DXTBmp, kjo DEWOITINE 520 arritur poligone gati 32000 dhe vertices 21000.

textures
repaints 7 janë në dispozicion për shkarkim në këtë moment.
Ato korrespondojnë me avion historike të periudhës 1939-1945:
Dy njësitë që morën pjesë në Betejën e Francës në 1940:
# 73 "Ujk", 2nd Squadron e GC I / 3
# 248 e GC II / 7
Avioni në ngjyrat e Vichy:
# 248 e GC II / 7, të njëjtën pajisje si më parë, por ngjyrosur me ngjyrat e Vichy
2 avionëve FFI që morën pjesë në betejat për çlirim në 1944 (me ngjyra franceze në grupe maskuar pushtuese gjermane):
Body Franc Pommiès
Grupi Doret, në tetor 1944 në Tuluzë (ngjyra frëngjisht dhe vija e maskuar pushtimit gjerman)
JG105 Luftwaffe
regia Aeronautica

pack Complete: 3D Model + Sound + Virtual Cockpit
 • Autori: Jean-Marie Mermaz
 • Shkarko

INFORMACION

 • i pajtueshëm FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (10 vota)
 • Masat 28.2 MB
 • Shkarkime 8 459
 • krijuar 14-03 2012-
 • ndryshuar 11-07 2012-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Port-Mbi nuk është i pajtueshëm P3Dv4
 • Shkarko
 • Autori: Jean-Marie Mermaz
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium