Gjuhë

Curtiss Hawk III 68 dhe BF2C-1 FSX

INFORMACION

 • i pajtueshëm FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 16.19 MB
 • Shkarkime 5 381
 • krijuar 30-03 2012-
 • ndryshuar 11-07 2012-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Port-Mbi nuk është i pajtueshëm P3Dv4
 • Shkarko
 • Autori: Ivan Hsu
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Për versionin FS2004 Kliko këtu

Curtiss Hawk III (modeli BF2C-1 dhe modeli 68) për FSX. Modele 5 dhe textures 9 me tinguj të bukur me porosi dhe kabinë virtuale pune (VC). Curtiss Hawk ishte një emër i zakonshëm për shumë avionë të projektuar dhe ndërtuar nga Curtiss Motor Company, shumica e tyre ishin luftëtarë.

Curtiss hawk3

Hawk3 68B

Hawk3 68t
Për modelin FS2004 pajtueshme kliko këtu

Curtiss Hawk III (modeli BF2C-1 dhe modeli 68) për FSX

Modelet 5 dhe textures 9 me tingujt e bukur doganore dhe të punës kabinë virtuale (VC). Curtiss Hawk ishte një emër i përbashkët për shumë avionë të projektuar dhe ndërtuar nga Curtiss Motor Company, shumica e tyre ishin luftëtarë

INFORMACION

 • i pajtueshëm FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 16.19 MB
 • Shkarkime 5 381
 • krijuar 30-03 2012-
 • ndryshuar 11-07 2012-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Port-Mbi nuk është i pajtueshëm P3Dv4
 • Shkarko
 • Autori: Ivan Hsu
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium